12 oznak, że to kobieta na całe życie

kobieta na całe życie

by admin
0 comment
12 oznak, że to kobieta na całe życie

Zdecydowana większość mężczyzn w pewnym momencie życia zaczyna marzyć o poznaniu kobiety na całe życie. Nie zawsze jednak jesteśmy świadomi tego, czy partnerka, z którą się związaliśmy faktycznie nią jest. Warto zatem przyjrzeć się swojej relacji z nią i spróbować to ocenić.

Poniżej zaprezentowano aż 12 znaków, które z dużym prawdopodobieństwem świadczą o tym, że związaliśmy się z właściwą kobietą. Nie będzie ona miała problemów z przesadną zazdrością, a rozmowa z nią wciąż będzie inspirująca. Ukochana na całe życie nie da nam także powodów do rozterek, bo zawsze jest uczciwa i gra w otwarte karty.

resztę życiaEmpatia i stałość w uczuciach także są jej cechami charakterystycznymi. Kobieta na całe życie ciągle stara się o swojego mężczyznę i pokazuje mu, jak bardzo go kocha.

Ważna jest dla niej także rodzina, której zawsze okaże wsparcie. U boku takiej ukochanej możemy się rozwijać, zamiast ciągle się cofać bądź stać w miejscu.

Radzi sobie z zazdrością

Mówi się, że szczypta zazdrości jest potrzebna do tego, aby podtrzymywać swoje wzajemne zainteresowanie. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy nasza partnerka ciągle jest zazdrosna, a na dodatek okazuje nam to na każdym kroku. Być może objawia się to ciągłymi telefonami, gdy przebywamy poza domem, a może czytaniem naszych prywatnych wiadomości.

poczucie humoruZachowania te powinny stanowić dla nas tak zwaną czerwoną flagę. Jeżeli nasza partnerka dostrzega swój problem z zazdrością i stara się nad nim pracować, nie powinniśmy jej oczywiście przekreślać.

Jeśli jednak idzie w zaparte i twierdzi, że nie ma z zazdrością problemu, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jest inaczej, powinniśmy zastanowić się nad tym, czy na pewno jest ona dobrym materiałem na przyszłą żonę.

Stanowi intelektualne wyzwanie

Choć wygląd nie jest dla większości z nas bez znaczenia, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że prędzej czy później uroda przemija. Poza tym, nawet jeśli by tak nie było, atrakcyjny wygląd fizyczny to nie wszystko.

Nawet najpiękniejsza kobieta może zacząć nudzić, jeżeli nie mamy z nią wspólnych tematów do rozmowy.

Jeśli jednak trafi nam się błyskotliwa, zaciekawiona światem kobieta, nie wypuszczajmy jej ze swoich rąk. Rozwijajmy swoje wspólne pasje i zainteresowania, a zawsze będziemy mieli o czym rozmawiać. 

Jest uczciwa i szczera

końca życia W dorosłym i dojrzałym życiu nie lubi się grać w gierki. Oczekujemy zatem tego, że nasza partnerka będzie szczera i oddana.

Jeżeli zawsze przedstawia ona fakty takimi jakie w rzeczywistości są, mamy powód do radości.

Taka kobieta nas nie oszuka i nie stworzy okazji do tego, abyśmy zaczęli w nią wątpić. Zrewanżujmy się jej dokładnie tym samym, a stworzymy związek na całe życie.

Jest empatyczna

Kobieta na całe życie powinna być również empatyczna. Jeśli więc nasza ukochana otacza nas troską i na każdym kroku pokazuje, jak jesteśmy dla niej ważni, to dobrze.

dobrego facetaJeżeli jednak jest empatyczna także dla innych, to jeszcze lepiej! Wrażliwość na cierpienie innych oraz wdzięczność za to, co się ma to bardzo pożądane cechy.

Taka przedstawicielka płci pięknej to ktoś, na kim nigdy się nie zawiedziemy. Będzie towarzyszyła nam zarówno w trudnych, jak i w radosnych momentach naszej życiowej drogi.

Jest ambitna

Jeżeli kobieta, z którą tworzymy związek wytrwale dąży do obranych przez siebie celów, naprawdę mamy szczęście. Będzie ona najprawdopodobniej bardzo szczęśliwa, a my wraz z nią.

Nie będzie narzekała na swoją pracę, bo zadba o to, aby sprawiała jej przyjemność i przynosiła satysfakcję. Nie osiądzie także na laurach i stale będzie dążyła do tego, by jakość naszego wspólnego życia była jeszcze lepsza.

Jest stała

Kobieta na całe życie to taka, która jest stała w uczuciach. Nikt nie chce przecież tworzyć związku z przedstawicielką płci pięknej o chwiejności emocjonalnej nastolatki.

Jeżeli mamy szczęście posiadać partnerkę, która okazuje nam miłość na każdym kroku i jest nas pewna, wygraliśmy los na loterii. Dbajmy o nią, a na pewno czekają nas długie, wspólne lata satysfakcjonującego partnerstwa bądź małżeństwa. Taka kobieta nigdy nie pozwoli nam zastanawiać się nad tym, czy jeszcze jesteśmy dla niej ważni.

Stara się o ciebie

W związku nie można osiąść na laurach, nawet jeżeli trwa on kilka lub kilkanaście lat. Stale należy starać się o drugą osobę. Jeżeli trafiliśmy na kobietę, która o nas zabiega i pokazuje jak bardzo jesteśmy dla nie ważni, nie wypuszczajmy jej ze swoich objęć! Odwdzięczmy się jej tym samym, bo wygląda na to, że znaleźliśmy skarb.

Pamiętajmy o tym, że staranie się o drugiego człowieka może przybierać różną formę. To jednak nie tylko czułe słówka, ale przede wszystkim czyny. Sposób, w jaki ona traktuje nas na co dzień, najlepiej pokazuje nam jakość naszej relacji.

Jeżeli widzimy w jej oczach miłość zawsze gdy na nią patrzymy, najprawdopodobniej nic nas nigdy nie rozdzieli. Jeśli jednak dostrzegamy w jej oczach coś na kształt zniechęcenia czy pogardy, lepiej zastanówmy się nad tym, czy przypadkiem już się jej nie znudziliśmy.

Ma klasę

Zdecydowana większość z nas pragnie związać się z kobietą, która wie co to klasa.

Nie chcemy natomiast być w związku z kimś, kto nie ma za grosz taktu. Jeżeli zatem nasza partnerka wie, jakich pytań lepiej nie zadawać i zdaje sobie sprawę z tego, jak zachować się w różnych życiowych okolicznościach, możemy być zadowoleni. Istnieje bowiem ogromne prawdopodobieństwo tego, że nigdy nie będziemy się za nią wstydzić.

Będzie bowiem wiedziała jak zachować się w kontakcie z innymi, aby ich nie urazić, a także co zrobić, jeżeli chce postawić jakąś granicę. Na pewno zrobi to w sposób asertywny, a nie agresywny.

Jest zorientowana na rodzinę

Jeżeli nasza partnerka gardzi swoją rodziną i pozostaje z nią w nieuzasadnionym konflikcie, powinniśmy potraktować to jako sygnał alarmowy. Istnieje bowiem spore prawdopodobieństwo tego, że okaże się kłótliwa i trudna we wspólnym pożyciu.

Jeśli jednak trafiliśmy na kobietę, która dla swoich bliskich skoczyłaby w ogień, mamy naprawdę szczęście. Możemy mieć pewność co do tego, że dokładnie to samo zrobi dla rodziny, którą w przyszłości z nią stworzymy i to bez względu na to, czy będą w niej dzieci, czy też nie.

Wyznaje podobne wartości

Naprawdę ciężko jest być w związku z kobietą, która wyznaje wartości inne niż nasze. Prędzej czy później o coś się bowiem poróżnimy i nasza relacja się rozpadnie. Aby tego rozczarowania uniknąć, najlepiej znaleźć sobie po prostu podobną partnerkę. Jeżeli taką właśnie mamy, możemy sobie pogratulować.

Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo tego, że nasz związek będzie wyglądał dokładnie tak jak chcemy. Najważniejsza jest zgodność w kwestii posiadania potomstwa lub rezygnacji z niego. Podobnie rzecz ma się z małżeństwem.

Warto zastanowić się także nad tym, czy jesteśmy gotowi na związek na odległość, czy też nie. Jeśli jedna osoba jest przeciwko, nie da się stworzyć dobrego związku.

Rozwija się

Związek to nie tylko ciągłe bycie przy drugiej osobie i realizowanie jej potrzeb. Każdy z nas musi rozwijać się nie tylko w związku, ale i indywidualnie. Idealna kobieta dba zatem o swój rozwój osobisty. Realizuje swoje zainteresowania i pasje i ma sporo energii do działania.

Nie traci zimnej głowy, nawet gdy chwilowo coś nie idzie do końca po jej myśli. Zależy jej na budowaniu swojej pozycji w miejscu pracy, ale nie będzie robić tego za wszelką cenę.

Równowaga na polu zawodowym i prywatnym jest dla niej bardzo cenna. Taka kobieta to chodząca inspiracja do tego, abyśmy i my dbali o swój rozwój.

Inspiruje Cię, byś stał się najlepszą wersją siebie, nie starając się zmienić tego, jaki jesteś

Chyba nikt z nas nie chciałby tkwić w związku z kimś, kto ciągnie nas w dół. Jeżeli jednak trafiła nam się kobieta, której zależy na naszym rozwoju, lepiej codziennie pokazujmy jej to, jak jest dla nas ważna. Ktoś taki jest bowiem dobrym towarzyszem na całe życie.

Nie tylko nie będzie nas ciągnął w dół, ale będzie wręcz motywował nas do działania. Z taką kobietą u boku rozwiniemy się nie tylko zawodowo, ale i osobiście. Nigdy nie będziemy się nudzić i na pewno nie zabraknie nam zainteresowań.

You may also like