5 miejsc, w których kobiety lubią być dotykane podczas seksu

kobiety

by admin
0 comment
5 miejsc, w których kobiety lubią być dotykane podczas seksu

Bezwątpienie bezkonkurencyjnym numerem jeden jest…

No i tutaj zaczynają się schody, bo ani nie ma tego jednego magicznego punktu, którego dotyk sprawi, że kobieta, będzie osiągać najwspanialsze doznania ani też nie da się jej stref erogennych ułożyć w rankingu od najbardziej wrażliwego do tych najmniej.

części ciałaJeżeli więc chcesz doprowadzić kobietę do ekstazy, ważna jest nie tylko znajomość całe erogennej mapy kobiecego ciała ale także umiejętne przemieszczanie się pomiędzy punktami.

Natomiast istnieje jedna rzecz, której wszystkie bardzo nie lubią i jest to monotonne i schematyczne działanie, dlatego nie rób w kółko wszystkiego w ten sam sposób, pójdź inną ścieżkę, zaskocz ją, może kup jakiś gadżet, użyj kostek lodu czy piórka.

Kobieca skóra jest bardzo wrażliwa na dotyk, co czyni jej całe ciało wrażliwym na pieszczoty ale oczywiście wyróżniamy miejsca takie jak…

Piersi

Piersi są bardzo wrażliwe, a ich odpowiednie dotykanie sprawia kobiecie dużo rozkoszy i, chociaż nie jest to proste, w niektórych przypadkach doprowadza nawet do orgazmu sutkowego. Należy pamiętać, że u niektórych pań piersi mogą być mniej wrażliwe na pieszczoty i nie są w stanie osiągnąć tego stanu, natomiast u niemal każdej zadbanie o nie w odpowiedni sposób, da jej bardzo dużo przyjemności. Ważne jest, żeby być cierpliwym i zwracać uwagę na to, jak reaguje partnerka.

Na początku gładź je powoli, delikatnymi i kolistymi ruchami, stopniowo zwiększając intensywność, zbliżaj się do sutków, gdy te stwardnieją, zacznij muskać je, również kolistymi ruchami delikatnie dotykając czubki brodawek, pieść je językiem, a dłońmi ugniataj oraz masuj piersi. Bądź ostrożny i cierpliwy, ponieważ piersi podczas pieszczot stają się bardzo wrażliwe, staraj się zadbać o obydwie, a gdy widzisz po partnerce, że jest zadowolona, przerwij na chwilę, by spotęgować ochotę, na dalsze pieszczenie, po czym znowu wróć, by stopniowo zwiększyć intensywność, podgryzanie i podszczypywanie potrafi dać jej dużo przyjemności, ale znowu wszystko zależy od tego preferencji kobiety.

Szyja

Szyja jest bardzo wrażliwa nie tylko u Pań, a jej całowanie dostało nawet swoją nazwę Necking. Pocałunek w nią sygnalizuje, że mamy ochotę na coś więcej, prosta droga od zwykłego pocałunku w usta do rozpoczęcia bardzo przyjemnej gry wstępnej. Chociaż ze względu na doznania może być przyjemnością samą w sobie. Pocałuj namiętnie swoją partnerkę i powoli całując ją po linii żuchwy, zejdź w dół na szyję. Każdy ruch powinien być spokojny i erotyczny, ma to swoje odzwierciedlenie w naturze, drapieżniki często atakują szyje ofiary, odsłonięta szyja jest więc poniekąd symbolem oddania się i zaufania. Pamiętaj, że szyja jest wyjątkowo mocno ukrwiona, zbyt mocne pieszczoty mogą doprowadzić do powstania tak zwanej malinki, nierzadko robionej celowo. Całując ją, nie zapomnij o karku, możesz go np. pomasować albo delikatnie przytrzymać, miejsce za uszami także jest bardzo wrażliwe i dostarczy partnerce sporo doznań. Jeszcze zanim pocałujesz ją w okolicach szyi, możesz delikatnie przejechać po niej opuszkami palców, żeby pobudzić jej ukrwienie, niektóre kobiety bardzo lubią podgryzanie, ale ze względu na wrażliwość tego miejsca, trzeba zachować ostrożność.

Pośladki

Pośladki, chociaż są bogato unerwione, nie są tak wrażliwe, jak piersi, co sprawia, że podczas ich pieszczenia można pozwolić sobie na nieco więcej. Warto zacząć je masować przez ubranie już na samym początku gry wstępnej. Dobrze jest co jakiś czas na chwile przerwać, żeby też pomasować znajdujące się w okolicy biodra oraz uda, które również są wrażliwe na dotyk. Żeby zbudować napięcie najlepiej zacząć od delikatnego głaskania i przechodząc do coraz intensywniejszych ruchów, ugniatania czy ściskania pośladków. Gdy od pośladków przestaje oddzielać cię materiał spodni, żeby ponownie podkręcić napięcie, warto zrobić krok w tył i znowu delikatnie głaskać już gołą skórę, po czym masować je od góry do dołu lub kulistymi ruchami, ugniatając co jakiś czas. Zależności od kobiety ważnym elementem pieszczenia pośladków mogą być klapsy, mocniejsze lub delikatniejsze w zależności, od jakich odczuć doświadcza partnerka, niektóre jednak mogą czuć dyskomfort psychologiczny, ponieważ źle im się kojarzy klepanie po tyłku. Zadbaj by, czuła się przy tobie bezpiecznie i komfortowo to sprawi, że będzie bardziej otwarta i oboje będziecie czerpać z tego więcej przyjemności. Intensywność pieszczot powinna wzrastać wraz z podnieceniem, dlatego uważnie obserwuj, jak reaguje.

Plecy

Plecy, a zwłaszcza okolice kręgów wzdłuż kręgosłupa mają wiele zakończeń nerwowych dlatego, ich delikatne głaskanie lub całowanie może dać przyjemne doznania, a w odpowiednio wykonany masaż całych pleców pomoże się rozluźnić i zredukować napięcie. Może być niewinnym rozpoczęciem gry wstępnej, kiedy to po ciężkim dniu pomagasz partnerce się odprężyć. Przy masażu należy pamiętać, że siłę nacisku zależna jest od masy osoby masowanej, przy osobach drobniejszych z mniejszą ilością tkanki tłuszczowej ruchy muszą być delikatniejsze. Zacznij od głaskania, jest to technika rozpoczynająca i kończąca masaż pleców, przesuwaj dłonie po całych plecach wzdłuż i w poprzek, w ciągłym kontakcie ze skórą, ugniataj najbardziej umięśnione części pleców. Delikatnie oklepuj okolice grzbietu, omijając okolice kostne. Przydać się może zapachowy olejek do masażu, który dodatkowo podkręci atmosferę.

O plecach warto pamiętać także już podczas stosunku, w zależności od pozycji, w jakiej się znajdujecie, można je podtrzymywać czy delikatnie masować. Niektóre kobiety lubią być drapane inne wolą drapać jak zawsze, ważne są preferencje.

Brzuch

Brzuch jest połączony z mięśniami pochwy, co czyni go również bardzo wrażliwym miejscem na kobiecej mapie ciała, jego delikatnie masowanie czy też nacisk może być źródłem doznań i zwiększenia podniecenia. W niektórych przypadkach może być drażniące, dla tego, jak w przypadku innych stref erogennych zaczynaj powoli i delikatnie stopniowo, obserwując przy tym wybrankę. Możesz masować go delikatnie całą dłonią lub samymi przejeżdżać po nim samymi opuszkami palców.

You may also like