Bądź facetem, jakiego pragną kobiety!

Bądź facetem, jakiego pragną kobiety!

by admin
0 comment
Bądź facetem

Jak to jest, że niektórzy mężczyźni sprawiają wrażenie takich, do których kobiety lgną same? Nie mają problemu z zapraszaniem kobiet na randki, zawsze umieją zagadać do płci przeciwnej w nietuzinkowy, pełen charyzmy sposób?

Czemu niektórzy mężczyźni wydają się kobietom bardziej męscy, pomimo że na pierwszy rzut oka nie sprawiają wrażenia silnych i odważnych?

Odpowiedzią na część tych pytań może być pewność siebie, jednak ta także nie bierze się z powietrza. Pewność siebie musi być wypracowana, jeśli jej nie masz. Uwierz, że jeśli zaczniesz pracować nad samorozwojem, zobaczysz efekty tej pracy, to Twoja pewność siebie szybko wzrośnie, dzięki czemu także będziesz facetem, jakiego pragną kobiety!

Nie istnieje oczywiście jeden schemat, który zadziała na przyciągnięcie każdej kobiety. Każda z nas jest inna, także ma inny typ faceta. Jednak pierwiastek kobiecej energii jest w każdej z nas, a co za tym idzie – możesz zyskać sympatię większości kobiet, pracując nad swoimi poniższymi cechami:

Bądź miły i uprzejmy

Ta porada wydaje się być błaha, banalna. To przecież oczywiste, że uprzejmość powinna być podstawą podczas zawierania relacji z innymi, a już zwłaszcza podczas zawierania relacji romantycznej z kobietą. Czemu więc właśnie ta cecha znalazła się na samej górze listy? Czy przyciągnięcie kobiet jest aż takie proste?

Bycie miłym i uprzejmym, faktycznie jest czymś, co powinno być naturalne. Jednak nie chodzi tutaj tylko o Twoje zachowanie w stosunku do kobiety, która Ci się podoba. Płeć piękna zwraca bowiem dużą uwagę także na to, jak odnosisz się do innych ludzi – do kasjerki w sklepie, do kelnerki, do starszej pani w sklepie czy do kierowcy przed Tobą, który ewidentnie nie powinien posiadać prawa jazdy…

Jeśli dla ludzi ze swojego otoczenia, nawet tych nieznajomych, będziesz zawsze odnosił się z należytym szacunkiem, kobieta zrozumie, że nie udajesz przed nią miłego faceta, a faktycznie takim jesteś!

Nie bądź sknerą

Wyobraź sobie taką sytuację – zapraszasz kobietę na randkę, ta wydaje się być naprawdę szczęśliwa z tego powodu. Po chwili namysłu zgadza się. Umawiacie czas u miejsce waszego spotkania. Ona opowiada koleżankom, że idzie na randkę z idealnym facetem, Ty myślisz nad ty, gdzie ją zabrać. W końcu spotykacie się w jednej z restauracji.

Rozmowa wygląda świetnie – kobieta wydaje się być naprawdę zainteresowana Twoją osobą, Ty także zaczynasz coraz bardziej ją lubić. Na kolację kobieta zamawia dość drogą pozycję z menu.

Płacisz cały rachunek, ale po wyjściu z restauracji prosisz kobietę, aby przelała Ci połowę sumy. Ta zgadza się, ale przez następny tydzień już nie odbiera od Ciebie telefonów.

Wiesz, czemu tak się stało? Nie chodzi o to, aby obdarowywać kobietę prezentami. Owszem, lubimy być adorowane w ten sposób, jednak nie wymagamy tego. W sytuacji, kiedy to Ty zapraszasz na randkę ją, w twojej kwestii leży pokrycie związanych z nią kosztów.

Kobieta pomyślała, że jesteś zwykłym sknerą, i już wyobraziła sobie, że wasz dom w przyszłości będzie umeblowany najtańszymi meblami, a na wakacje będziecie jeździć co roku w to samo miejsce…

Nigdy się nie spóźniaj

Tę cechę także przedstawię na przykładzie randki. Spóźnianie się jest bowiem naprawdę negatywnym zachowaniem, które może skutecznie odstraszać zarówno kobiety, jak i mężczyzn – nie ważne, która ze stron nie zjawia się na spotkania o ustalonej godzinie, lub wiecznie narzeka na brak czasu. Tym razem jednak odwrócimy nieco sytuację.

Wyobraź sobie, że umawiasz się z nią na randkę o godzinie 15, w waszej ulubionej kawiarni. Ona zapewniała, że cieszy się na wasze spotkanie, jednak wybija godzina 15, a jej cały czas nie ma. Mija 10 minut, potem 20 i 30. W końcu zjawia się, a przeprosiny wyglądają zdawkowo. Nie ma żadnego konkretnego wytłumaczenia, czemu spóźniła się aż tak długo.

Jak czułbyś się w takiej sytuacji? Z pewnością w Twojej głowie mogłaby pojawić się myśl, że ona nie traktuje Cię poważnie, a wasze spotkanie nie było dla niej tak ważne, jak o tym mówiła. Nie szanuje Twojego czasu – to pewne. Spóźnianie się jest naprawdę dużym minusem. W ten sposób pokazujemy drugiej stronie, że nie jest dla nas ważne wcześniej umówione spotkanie.

Jeśli zdarzy Ci się spóźnić, zawsze wytłumacz partnerce, co się stało. Staraj się docierać na spotkania na czas. Nikt z nas nie lubi czekać – chcemy być doceniani i traktowani z należytym szacunkiem – to naturalne.

Nie okazuj złości

Złość, agresja, nerwy – te emocje z pewnością towarzyszą nam dość często. nic w tym dziwnego, na co dzień spotyka nas dużo stresu. Kobiety są jednak z natury istotami znacznie bardziej subtelnymi. Dla nas wyrażanie zdenerwowania w agresywny sposób może wydawać się przerażające, wręcz odpychające.

Podczas kłótni, nie podnoś głosu na swoją kobietę. Nawet wtedy, kiedy emocje biorą nad Tobą górę. Wykaż się dojrzałością, i zamiast krzyku postaw na rzeczową rozmowę. Impulsywne zachowania wzbudzają naprawdę negatywne skojarzenia.

Na początku relacji kobieta może wyobrazić sobie, że w przyszłości właśnie poprzez agresję będziesz rozwiązywał problemy, a to przecież nie jest dojrzałe zachowanie.

Złość jest naturalną emocją, należy nauczyć się ją kontrolować i wyrażać. W żadnym wypadku nie doprowadź do tego, aby kobieta stała się obiektem, na którym będziesz rozładowywać swoją frustrację. Nie stosuj docinek słownych, nie rób “cichych dni”, postaw na spokój i inteligentne rozwiązania – właśnie to przyciąga kobiety.

Uśmiechaj się

Uśmiech potrafi skutecznie przyciągnąć niejedną kobietę. Osoby, które dużo się uśmiechają, żartują, podchodzą do życia z pozytywnym nastawieniem odbierane są jako znacznie milsze.

Wydaje się, że spędzanie czasu z taką osobą to czysta przyjemność. Dlatego, rozmawiając z kobietą, flirtując, nie bój się żartować czy pokazywać swojego zadowolenia. Uśmiech jest naprawdę potężnym narzędziem – nie tylko podczas flirtu, a nawet w relacjach w pracy, podczas negocjacji, w rozmowach z klientami. Ludzie uśmiechnięci mają znacznie większe szanse na zdobycie sympatii innych – pamiętaj o tym!

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00