Bugatti Chiron zderzak poproszę

Bugatti Chiron

by admin
0 comment
Bugatti Chiron

Zderzak do Bugatti Chirona? Proszę bardzo. Kosztuje 350 tys. zł

Zderzak do Bugatti Chirona? To nie jedyne oryginalne części, które pojawiły się w sieci. Dostępna jest też maska, tylny dyfuzor czy pokrywa silnika.

Bugatti Chiron: dane techniczne i technologia nie z tego świata!

 

of the chironO szczegółach konstrukcji Bugatti Chirona można opowiadać godzinami. I agresywna stylistyka z groźnym spojrzeniem i kolorystycznie odcinającym nadwozie łukiem z boku, to dopiero pierwsze akcenty. LED-owy pas tylny?

Ten składa się z 82 diod. Silnik? Za fotelem kierowcy i pasażera pracuje 8-litrowy motor W16. Ma 4 turbosprężarki, 1500 koni mocy i 1600 Nm momentu obrotowego. Napęd trafia na cztery koła za pośrednictwem 7-biegowej skrzyni dwusprzęgłowej.

 

Bugatti Chiron: 0-100 km/h w… 2,5 sekundy!

 

stylową torbę podróżną bugattiOsiągi? Chiron w 6,5 sekundy rozwija… 200 km/h. Czas sprintu do pierwszej setki wynosi zaledwie 2,5 sekundy.

Prędkość maksymalna Bugatti jest elektronicznie ograniczona do 420 km/h. Z technicznego punktu widzenia auto może przyspieszyć nawet do 463 km/h.

 

Części do Bugatti Chirona są dostępne w sieci

 

ekskluzywny model stworzonyUnikalny charakter połączony a astronomicznymi możliwościami sprawia, że podczas jazdy Bugatti Chironem kierowcy może nieco… zabraknąć talentu.

A jeżeli sytuacja skończy się kolizją, do naprawy auta konieczna będą części zamienne. Jak je zdobyć?

Chociażby na… eBay`u! Tak, w serwisie aukcyjnym pojawił się właśnie szereg elementów zamiennych nadwozia. Niestety ceny są raczej mało atrakcyjne…

skrzynia biegów

Zderzak do Bugatti Chirona? Tak, można go kupić. Za 350 tys. zł!

 

Zderzak do Bugatti Chirona? Dolna listwa wraz z grillem została wyceniona na 77 tys. dolarów, co daje kwotę wynoszącą prawie 350 tys. zł. Pozostałe elementy nie są dużo tańsze:

 

pokrywa silnika – 95 tys. dolarów, czyli 427,5 tys. zł

tylny zderzak – 74 tys. dolarów, czyli 333 tys. zł

dyfuzor – 56 tys. dolarów, czyli 252 tys. zł

maska przednia – 46 tys. dolarów, czyli 207 tys. zł

fartuchy boczne – 24 tys. dolarów, czyli 108 tys. zł

tylny spojler – 14 tys. dolarów, czyli 63 tys. zł

maską niepowtarzalny numer seryjny

Na eBay`u dostępne są także np. dywaniki do Bugatti Chirona. Oryginalne maty pod fotel kierowcy i pasażera zostały jednak wycenione na dokładnie 3 tys. dolarów. To w przeliczeniu daje kwotę wynoszącą 13,5 tys. zł!

 

You may also like