Ferrari zatrzymane

Ferrari

by admin
0 comment
Ferrari

Max Verstappen zwyciężył w pierwszym, historycznym GP Miami F1. Holender wyprzedził startującego z pole position Monakijczyka Charlesa Leclerca i Hiszpana Carlosa Sainza. Triumf bolidu Red Bulla nad Ferrari to kolejny sygnał od mistrza świata, że nie zjedzie czerwonym bolidom z drogi po mistrzostwo.

Ferrari zatrzymane

Formuła 1 po raz pierwszy pojechała w Miami! Organizatorzy zrobili wszystko, żeby ściągnąć na tor uwagę całego motoryzacyjnego świata i nie tylko. Wśród gości GP obserwujących z bliska rywalizację najszybszych bolidów byli: David Beckham, Micheal Jordan, Tom Brady, Michael Jordan, Michelle Obama, Pharrell Williams.

Nowy tor o długości 5,4 km spotkał się z krytyką kierowców. Kierowcy narzekali na śliską nawierzchnię oraz konstrukcję jednej z ciasnych szykan gdzie dochodziło na treningach do na szczęście niegroźnych wypadków.

official ferrari

Zespół Ferari Formuły 1, założony w 1929 roku przez Enzo Ferrari jako Scuderia Ferrari

Zespół Ferari Formuły 1 to zespół wyścigowy, który działa od 1929 roku.

Zespół Ferari Formuły 1 to zespół wyścigowy założony w 1929 roku przez Enzo Ferrari jako Scuderia Ferrari. Zespół startował w wyścigach na całym świecie i zdobył wiele mistrzostw, w tym 16 mistrzostw kierowców i 15 mistrzostw konstruktorów.

FERARI FORMULA ONE TEAM

FERARI FORMULA ONE TEAM to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów wyścigowych w historii sportów motorowych. Został założony w 1929 roku przez Enzo Ferrari i od tego czasu jest prowadzony przez jego rodzinę.

Zespół wygrał łącznie 16 mistrzostw świata kierowców, 24 mistrzostwa konstruktorów kierowców i 15 drużynowych mistrzostw świata kierowców. Zespół znany jest również z wieloletniej umowy sponsorskiej z Phillip Morris International, który sponsoruje zespół od 1975 roku.

samochody używaneEnzo Ferrari urodził się 18 lutego 1898 w Modenie we Włoszech i zmarł 14 sierpnia 1988 w Maranello we Włoszech. Był włoskim kierowcą wyścigowym i przedsiębiorcą, który założył Scuderia Ferrari w 1929 roku i zespół wygrał swój pierwszy wyścig na Gran Premio d’Italia w Brescii.

Przed założeniem Scuderia Ferrari rywalizował także z Alfa Romeo, Mercedes-Benz i Bugatti.FERARI FORMULA ONE TEAM. Miał przez całe życie pasję do samochodów, które doprowadziły go za swoją wizję zespołu wyścigowego i przypisuje się mu stworzenie jednych z najbardziej innowacyjnych i wpływowych projektów w historii.

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00