Horoskop dla mężczyzn-znaki zodiaku

Horoskop dla mężczyzn

by admin
0 comment
Horoskop dla mężczyzn

Co to jest horoskop i jak działa?

Horoskop –  zodiak to system astrologii oparty na dwunastu znakach zodiaku i odpowiadających im konstelacjach. Te dwanaście różnych znaków jest zgrupowanych w różnych elementach: ogień, ziemia, powietrze i woda. Ten system jest używany głównie w zachodniej astrologii, a także hinduizmie i buddyzmie.

Znak zodiaku był używany przez wiele kultur od zarania dziejów, aby reprezentować to, co według nich było dokładne w odniesieniu do życia na Ziemi. Na przykład uważano, że znaki zodiaku reprezentują sposób, w jaki każda osoba rozwijała się fizycznie w dzieciństwie.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

W najbliższym czasie ważny będzie dla Ciebie wewnętrzny spokój, ochoczo odpuścisz towarzyskie spotkania, co niestety nie będzie sprzyjało poznawaniu nowych osób i szukaniu drugiej połówki. Skupisz się bardziej na kontaktach z rodziną, dlatego też warto przyjrzeć się czy w ich otoczeniu nie pojawia się ktoś wart Twojej uwagi.

Lipiec da Ci nowe możliwości, aby nadrobić zaległości w kwestiach finansowych. Skup się na spięciu budżetu i uporządkuj dotychczasowe wydatki, a w kolejnych miesiącach zauważysz spore korzyści. W pracy postaw na pomoc innym, w najbliższym czasie możesz potrzebować wsparcia współpracowników, którzy chętnie odwdzięczą Ci się za okazaną życzliwość i poprą w istotnej kwestii.

 

Byk (20 kwietnia – 22 maja)

Wygląda na to, że okres wakacyjny upłynie Ci na kalkulacjach i stawianiu nowych celów. Pamiętaj jednak, że wszystko powinno odbywać się metodą małych kroków i absolutnie odpuść metody “po trupach do celu”.

Towarzysko wespniesz się na wyżyny swoich oczekiwań – otaczać będzie Cię sporo nowych osób, które bardzo chętnie będą spędzały każdą swoją wolną chwilę właśnie z Tobą.

Jeśli jesteś w związku, to dobry czas, żeby zaplanować wyjazd tylko we dwoje. Po intensywnej połowie roku zadbaj o siebie, przemyśl swoje dotychczasowe wybory żywieniowe i wróć do regularnego trybu życia.

 

Bliźnięta (23 maja-21 czerwca)

Przed Tobą kolejny dobry miesiąc, okraszony wspaniałym humorem i codzienną dawką drobnych, sympatycznych zdarzeń. Czeka Cię czas bez konfliktów, mimo ważnych rozmów z bliskimi na tematy związane z Twoją przyszłością. W pracy czeka Cię pasmo sukcesów, pojawi się również szansa na dodatkowy zarobek.

Skrywane do tej pory pomysły na nowe projekty pomogą Ci w torowaniu drogi do lepszej posady, a zerwane niegdyś znajomości mogą przydać Ci się w negocjowaniu kwestii finansowych.

Unikaj nadmiernych nerwów i staraj się być cierpliwy, niestety stres może nadwyrężyć Twoje zdrowie, co odbije się na wątku uczuciowym. Skończ z utrzymywaniem dystansu i okaż więcej zainteresowania płci przeciwnej, warto, żebyś właśnie teraz przejął inicjatywę.

Rak (22 czerwca – 23 lipca)

Zapowiada się dobry okres w Twoim życiu. Na wiele kwestii obejmiesz nową perspektywą i zerkniesz na nie w bardziej kolorowych barwach. W miłości dopisze Ci dobra passa, masz szansę pozbyć się toksycznych znajomości, wyjaśnić dotychczasowe nieporozumienia i zaangażować się w związek na dłużej.

Rak szczególnie lipiec będzie sprzyjał pogłębianiu i naprawianiu obecnych relacji. Rodzina, która do tej pory była dość krytyczna, teraz spojrzy na Ciebie bardziej przychylnie i zacznie liczyć się z Twoim zdaniem. Nie musisz skupiać się nadmiernie na swoim zdrowiu, przez całe lato będziesz w dobrej formie.

Lew (23 lipca- 22 sierpnia)

To nie czas na ambitne plany, skup się na rozwijaniu swoich pasji i odpoczynku, bo odczujesz znaczny spadek energii. Niestety planety nie są po Twojej stronie zarówno w miłości, jak i kontaktach z rodziną.

Przed Tobą wiele trudnych decyzji, szczególnie w kwestiach starych znajomości, które od dawna trzymane są na siłę i bez jakiegokolwiek celu.

Mimo wielu problemów Twoje samopoczucie będzie dobre, staniesz się spokojniejszy, ale też bardziej nostalgiczny. Czeka Cię wiele przemyśleń. W aktualnej pracy zapowiada się spokojny okres, ale jeśli poszukujesz nowej posady to dobry czas, aby się rozejrzeć na rynku.

Panna (24 sierpnia- 22 września)

Relacje miłosne stoją pod znakiem zapytania – pojawi się nić nieporozumienia i brak czasu przez nadmierną ilość obowiązków, jakie na siebie narzucisz. Możesz jednak liczyć na swoich przyjaciół, nastawią Cię pozytywnie na resztę okresu letniego.

Przestaniesz rozpamiętywać przeszłość i spojrzysz z optymizmem na to, co przed Tobą. W pracy skup się najpierw na sobie, a pomaganie współpracownikom zepchnij na dalszy plan – osoby, które do tej pory stały za Tobą mogą się odwrócić i pokazać prawdziwą twarz i swoje intencje.

Pomyśl nad swoim zdrowiem, może to dobry czas, żeby wykonać wszystkie podstawowe badania i udać się do dawno nieodwiedzanego lekarza?

Waga (23 września-22 października)

Przed Tobą miesiąc pełen odważnych zmian i decyzji. Masz szansę naprawić to, co stopuje Twój rozwój osobisty i zawalczyć o swoje.

Będziesz miał możliwość się wykazać – szczególnie w pracy gdzie czeka Cię sporo nowych projektów. Wymagania i wyzwania w kwestiach miłosnych oraz randkowych będą spore, ale jeśli trochę odpuścisz, czeka Cię powodzenie i doskonała zabawa. Uważaj na plotkarzy, będą chcieli wyciągnąć wiele niewygodnych faktów na Twój temat i wykorzystać je przeciw Tobie zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym.

W swoim zdrowiu zaprowadź porządek – będziesz potrzebował dużo siły. To dobry czas na regenerację i odpoczynek, bo nadmierny wysiłek mocno odbije się na Twoim stanie.

Skorpion (23 października – 22 listopada)

Pojawi się u Ciebie potrzeba zmiany, zgłębienia wiedzy w dziedzinach związanych z obecną posadą – w tej dziedzinie warto zadziałać, bo na horyzoncie widać awans w pracy. Mimo stresu, który da o sobie znać, nie poddawaj się w działaniach. Wiele czasu spędzisz wśród ludzi, którzy popchną Cię do nowego, do tej pory nieznanego.

Ten czas będzie wypełniony optymizmem i dobrą energią. Wakacyjny okres stoi pod znakiem dobrych decyzji – też tych miłosnych więc mimo natłoku zajęć znajdź kilka wolnych dni na spotkania z nowo poznanymi kobietami. Ciesz się z aktualnego stanu zdrowia, przyda się szczególnie dobra kondycja psychiczna.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Nadchodzi spore zainteresowanie ze strony płci przeciwnej, także czeka Cię sporo nowych znajomości. Na Twojej drodze stanie ktoś z przeszłości, co wzbudzi pewne wątpliwości w kwestiach miłosnych. Przed Tobą też wiele zmian w kontaktach z bliskimi, zakończysz trwające konflikty i nadrobisz wiele zaległości z dawno nieodwiedzaną rodziną.

W pracy uważaj na konkurencję, ktoś spróbuje podważyć Twoje umiejętności i podkraść Twoje pomysły. Pamiętaj – skup się na ważnym projekcie i bądź cierpliwy. Popracuj też nad nerwami, mogą przyczynić się do problemów zdrowotnych, które dadzą o sobie znać w kolejnych miesiącach.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Nadchodzi burzliwy okres, gdzie wiele osób zacznie interesować się nie tylko Twoim życiem miłosnym, ale też kwestiami związanymi z życiem i rozwojem zawodowym. Kolejny miesiąc stoi pod znakiem szczęścia w miłości, mimo niepochlebnych komentarzy Twoich znajomych i najbliższej rodziny.

Uważaj też na zazdrośników w pracy, na Twojej drodze pojawi się ktoś, kto chętnie przypisze sobie Twoje sukcesy i będzie próbował przejąć pałeczkę. Wakacyjny czas zapowiada się ciekawie, czeka Cię kilka interesujących wydarzeń, ale uważaj na swoje zdrowie.

Wodnik (21 stycznia – 18 lutego)

Słońce wkroczyło w znak Raka, także przed Tobą czas sprzyjający zawieraniu nowych znajomości, ale też umacnianiu tych już istniejących. Jeśli Wodnik trafi na osobę godną zaufania, to znajomość szybko się rozwinie i wkroczy na dalsze tory. Na ten rok założyłeś wiele planów w różnych płaszczyznach, ale szczególnie te wakacyjne mają szansę się ziścić.

Postaw na otwartość, rozluźnij się i na chwilę porzuć sztywne ramy, których do tej pory się trzymałeś. W kwestiach finansowych widać szansę na poprawę, ale musisz przyjrzeć się wydatkom i popracować nad nimi. Zdrowiem się nie przejmuj, okres wakacyjny przeminie w dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Zaangażujesz się w nowe relacje, więc okresu wakacyjnego na pewno nie spędzisz w samotności. Sprawy partnerskie będą miały się wspaniale, z pewnością będzie sprzyjało to wspólnemu spędzaniu jak największej ilości czasu i romantycznym wyznaniom.

W kwestiach zawodowych nie skupiaj się na chwilowych korzyściach, warto pomyśleć z perspektywą na przyszłość – to dobry czas na zmianę ścieżki kariery. Współpracownicy mogą przerzucić na Ciebie wiele swoich obowiązków, także pilnuj, aby nie przesadzić z ilością zaplanowanych zajęć. W zdrowiu nie pojawi się nic niepokojącego, ale zadbaj szczególnie o dobry sen.

 

Czym jest astrologia?

Astrologia to nauka o ruchach i względnych pozycjach ciał niebieskich jako środek do wróżenia informacji o ludzkich sprawach i wydarzeniach na Ziemi. Astrologia została datowana na co najmniej 2 tysiąclecie pne i ma swoje korzenie w systemach kalendarzowych wykorzystywanych do przewidywania zmian pór roku i interpretowania cykli niebieskich jako oznak boskiej komunikacji. Przez większość swojej historii astrologia była uważana za tradycję naukową, w której wiedza była przekazywana poprzez tradycję ustną.

Horoskop to diagram przedstawiający pozycje słońca, księżyca, planet i ascendentu w momencie narodzin. Zodiak to obszar nieba, który rozciąga się 8° na północ lub południe (od) od ekliptyki w kierunku wschodnim lub zachodnim po obu stronach miejsca przecięcia

Jak interpretować swój wykres urodzenia

Wykres urodzeniowy to mapa astrologicznych pozycji gwiazd w momencie urodzenia danej osoby. Mapa jest narysowana jako dwa okręgi, jedno w drugim. Zewnętrzny okrąg reprezentuje horyzont osoby, a wewnętrzny okrąg reprezentuje jej południk.

Interpretacja wykresu urodzeniowego opiera się na pewnych znakach na wykresie, które mogą pokazywać różne cechy osobowości, mocne i słabe strony. Zapewnia również wgląd w to, w jaki sposób te cechy są najlepiej wyrażane i co oznaczają dla kariery, relacji i zdrowia.

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00