Mężczyzna spod znaku Lwa – charakterystyka

Mężczyzna spod znaku Lwa

by admin
0 comment
Mężczyzna spod znaku Lwa

Lew to w kolejności piąty z astrologicznych znaków zodiaku. Zodiakalne Lwy kojarzą się z ogniem i dumą. I trzeba przyznać, że jest w tym skojarzeniu sporo sensu.

Jeżeli chcemy wejść w bliższą znajomość z panem spod znaku Lwa, warto byłoby dowiedzieć się, jacy są właściwie tacy mężczyźni.

Dobrze byłoby zapoznać się z ich najważniejszymi cechami charakteru, jak również z zachowaniem Lwów w sypialni. Koniecznie należałoby również zdobyć wiedzę na temat tego, jak poderwać Lwa.

Charakterystyka mężczyzn spod znaku Lwa

mężczyzna lewPanowie spod znaku Lwa nie mają łatwego charakteru. Nie oznacza to jednak, że posiadają wyłącznie takie cechy, które zasługują na potępienie.

Warto zatem zacząć charakterystykę zodiakalnego Lwa od tych dobrych. Przede wszystkim, panowie Lwy są bardzo wierni i lojalni. Są oddani nie tylko swoim partnerkom, ale również przyjaciołom i członkom rodziny.

Zodiakalne Lwy są także opanowane i konsekwentnie dążą do obranego przez siebie celu. Kiedy jednak coś długo idzie nie po ich myśli, daje o sobie znać ich ognisty temperament. Mężczyźni spod znaku Lwa są także wyjątkowo wrażliwi.

Z jednej strony jest to zaleta, bo potrafią bez większych trudności wczuwać się w stany emocjonalne innych osób. Empatia nie jest im zatem obca. Niestety, zodiakalne Lwy są bardzo nieodporne na krytykę.

chętnie przejmuje inicjatywęWyjątkowo źle reagują, jeżeli zwraca się im uwagę. Ich urażona duma może bardzo długo dawać o sobie znać. Zodiakalnego Lwa nie tak łatwo jest więc przeprosić.

Trzeba być przygotowanym także na to, że dość długo może on wypominać nam swoją krzywdę. Możemy mieć również pewność co do tego, że raczej nigdy nam jej nie zapomni.

Pan Lew w sypialni

znak zodiaku Każda kobieta, która chce poderwać zodiakalnego Lwa, powinna wiedzieć jaki jest on w sypialni. Warto byłoby zatem bacznie przyjrzeć się zachowaniom i zwyczajom erotycznym Lwa.

Jak się okazuje, mężczyźni którym przypisany jest ten znak zodiaku nie boją się eksperymentów w łóżku. Warunek, którego zazwyczaj wymagają jest jednak taki, aby mogli dominować.

Zodiakalne Lwy raczej nie będą więc preferować pozycji, w których to kobieta rządzi. Zdecydowanie bardziej odpowiadać im będą pozycja na pieska czy klasyczna na misjonarza.

Chętnie przetestują również inne, w których to oni będą mieli kontrolę nad przebiegiem stosunku. Zodiakalne Lwy uwielbiają być także pieszczone oralnie. Przygotujmy się także na to, że panowie spod znaku Lwa będą chcieli przetestować jakieś gadżety erotyczne.

urodzony optymistaMogą być to na przykład kajdanki, pejcze bądź kneble. Warto również mieć świadomość tego, że zodiakalne Lwy lubią kochać się często. Może zatem okazać się, że seks 4 razy w tygodniu to dla nich zdecydowanie za mało!

Jak poderwać Pana Lwa?

Wiele przedstawicielek płci pięknej może zastanawiać się nad tym, w jaki sposób poderwać ognistego Lwa. Na szczęście, nie jest to aż tak trudne, jak mogłoby się na pozór wydawać.

Duże szanse na zainteresowanie Lwa swoją osobą mają kobiety, które sprawią, że poczuje się doceniony. Pochwalmy zatem Lwa za to, jak doskonale realizuje się w swojej pracy zawodowej. Okażmy także zainteresowanie jego zainteresowaniami.

Być może Lew, którym jesteśmy zainteresowane ma jakąś wyjątkową pasję, której oddaje się bez reszty? Komplementy muszą być jednak szczere. Należy prawić je z wyczuciem, bo zodiakalny Lew szybko wychwyci jakąkolwiek nutę fałszu. Wówczas szanse na poderwanie go spadną niemalże do zera.

mężczyzna lewNieszczery komplement może bowiem zniechęcić Lwa do randki z nami. W kontakcie z zodiakalnym Lwem starajmy się także być dosyć bezpośrednie. Panowie spod tego znaku zodiaku raczej nie lubią przysłowiowego owijania w bawełnę.

Nie oznacza to jednak, że od razu mamy zachęcać ich do zaręczyn i ślubu. Może to poskutkować wyłącznie tym, że zodiakalny Lew od nas ucieknie.

Pan Lew na co dzień

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, jak zachowuje się pan Lew na co dzień. Nieco inni są bowiem mężczyźni urodzeni w pierwszej dekadzie znaku, a inni w ostatniej. Niemniej jednak, większość panów spod znaku Lwa ceni sobie wygodny tryb życia.

Za wszelką cenę dbają one o to, aby w ich mieszkaniu znalazły się komfortowe meble. Zależy im również na tym, aby byli podziwiani. W pracy z zaangażowaniem realizują więc wszystkie powierzone im zadania od A do Z. Liczą jednak na to, że do sukcesu przyczyni się również odrobina szczęścia.

mężczyzna lewPanowie spod znaku Lwa nie będą bowiem rezygnować z odpoczynku na rzecz pracoholizmu. Są hedonistami i cenią sobie czerpanie codziennych przyjemności z życia.

Po powrocie z pracy raczej pójdą ze znajomymi do klubu niż zajmą się realizowaniem projektu po godzinach.

Sławne Lwy

Wielu zodiakalnych Lwów osiągnęło sukcesy, dzięki którym są znani na całym świecie.

Wśród polityków spod znaku Lwa wymienić można chociażby Barracka Obamę czy króla Jana III Sobieskiego. Jeżeli chodzi zaś o sławnych aktorów spod znaku Lwa, na wyróżnienie zasługuje Robert De Niro.

Okazuje się, że zodiakalnym Lwem jest również znany nie tylko w Polsce piłkarz Robert Lewandowski.

Relacje partnerskie Lwa z innymi znakami Zodiaku

mężczyzna lewZodiakalne Lwy będą różnie dogadywały się z różnymi znakami zodiaku. Dosyć harmonijnie powinny układać się relacje Lwa z Bliźniętami. Ta dwójka może mieć sobie całkiem sporo do zaoferowania.

Przyjazne dla Lwa znaki zodiaku to również Strzelce, Wodniki czy inne Lwy. Osoby spod znaku Lwa raczej nie dogadają się zaś z pragmatycznymi Bykami czy dumnymi jak one same Koziorożcami.

Zgrzyty mogą pojawić się również w relacji Lew-Panna. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest inny. Nie oznacza to więc, że nie możemy stworzyć harmonijnej relacji z zodiakalnym Lwem, jeśli nasz znak zodiaku to na przykład Byk.

Nie możemy mieć również stuprocentowej pewności co do tego, że dogadamy się z Lwem nawet jeśli jesteśmy spod znaku Bliźniąt. Warto na pewno obserwować to, jak czujemy się towarzystwie konkretnej osoby.

Na jej znak zodiaku należy patrzeć dopiero w drugiej kolejności. Astrologia ma bowiem pomagać nam w życiu oraz w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji. Nie może więc nam tego utrudniać.

Mężczyzna spod znaku Lwa

Naturalny lider

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech mężczyzny Lwa jest jego naturalna skłonność do przywództwa. Niezależnie od sytuacji, potrafi on stanąć na czele, dzięki swojej odwadze, determinacji i zdolności do inspirowania innych. Jego liderstwo jest jednak nie tylko kwestią władzy, ale przede wszystkim pragnienia, by wpływać na zmiany i prowadzić innych do wspólnego celu.

Charyzmatyczny showman

Lew żyje pełnią życia i lubi być w centrum uwagi. Jego naturalna charyzma i zdolność do prezentacji siebie w sposób, który przyciąga innych, sprawiają, że jest on doskonałym showmanem. Często znajduje się w rolach, które wymagają ekspresji, takich jak aktorstwo, publiczne wystąpienia czy nawet polityka.

Lojalny i oddany

Pomimo swojej potrzeby bycia w świetle reflektorów, mężczyzna Lew jest niezwykle lojalny i oddany swoim bliskim. Traktuje rodziny i przyjaciół z wielką troską i szacunkiem, będąc dla nich wsparciem w trudnych chwilach. Jego lojalność jest niezachwiana, a zaufanie, raz zdobyte, jest trwałe.

Pasja i entuzjazm

Mężczyzna spod tego znaku zodiaku charakteryzuje się także wielką pasją i entuzjazmem w dążeniu do celów. Cokolwiek robi, robi to z pełnym zaangażowaniem, niezależnie od tego, czy chodzi o karierę, hobby, czy życie osobiste. Jego życiowa energia i optymizm są zaraźliwe i często motywują innych do działania.

 

You may also like