Mężczyzna spod znaku Ryby – charakterystyka

Ryby

by admin
0 comment
Mężczyzna spod znaku Ryby

Panowie urodzeni pomiędzy 19 lutego a 20 marca to zodiakalne Ryby. Znak ten znajduje się pod wpływem Neptuna, a jego żywiołem jest woda. Uważa się, że to właśnie woda nadaje zodiakalnym Rybom wiele wyjątkowych cech, niespotykanych w takim nasileniu u żadnych innych znaków astrologicznych.

Charakterystyka mężczyzn spod znaku Ryby

mężczyzna rybyPanowie spod znaku Ryb charakteryzują się ponadprzeciętną intuicją i empatią. Łatwo wczuwają się w emocje innych, szybko przejmując nastrój rozmówcy.

Pan Ryba przeżywa trudne sytuacje swoich bliskich tak samo silnie, jak własne. Dzięki tej empatii, Ryby cieszą się zwykle sporą sympatią otoczenia i łatwo nawiązują przyjaźnie.

W relacjach międzyludzkich bywają jednak często trudne. Poza empatią, charakteryzuje je bowiem również spora labilność emocjonalna, brak umiejętności radzenia sobie z targającymi nimi uczuciami.

Sprawia to, że Pan Ryba może być postrzegany w otoczeniu jako zbyt skoncentrowany na kwestiach uczuciowości, a przez to niejako oderwany od rzeczywistości. Ponad logikę, Pan spod znaku ryb stawia zwykle fantazję i kreatywność.

wyszukać mężczyzna rybyPodążającemu za ideami mężczyźnie spod znaku Ryb często trudno jest podjąć zwykłe, przyziemne decyzje, wytrwać w postanowieniach czy wykazać się stanowczością. Ta ostatnia z pewnością nie należy do mocnych stron Ryb.

Ryby zwykle płyną z prądem, przyjmują, co przynosi im życie, jedynie w niewielkim stopniu samodzielnie starając się kreować rzeczywistość. Są przy tym podatni na wpływy otoczenia.

Nie można jednak zapominać, że pan spod znaku Ryb może być lojalnym przyjacielem, który dla swojej rodziny i najbliższych jest skłonny do naprawdę sporych wyrzeczeń i poświęceń.

Pan Ryba w sypialni

Powiedzenie, że ktoś jest „zimny jak ryba” zdecydowanie nie pasuje do zachowania osób spod tego znaku zodiaku w sypialni! Dla pana Ryby seks to coś więcej, niż przyjemna aktywność fizyczna.

Dzięki ogromnej empatii i intuicji, mężczyzna spod znaku Ryb bezbłędnie rozpoznaje potrzeby, pragnienia i fantazje swojej partnerki. Jej zadowolenie jest dla niego bardzo ważne. Nie ma mowy o pośpiechu i nerwowości. Seks w wykonaniu Pana Ryby to połączenie czystej rozkoszy z doznaniami niemal mistycznymi.

znak zodiaku Niestety, mężczyźni spod znaku Ryb bywają niestali w swoich uczuciach, a płynąc z prądem życia często wchodzą w kolejne nietrwałe związki.

Nie znaczy to jednak, że nie są w stanie stworzyć relacji opartej na głębokim uczuciu. Jeśli znajdą partnerkę odpowiadającą ich wyidealizowanemu wyobrażeniu, która zaakceptuje ich takich, jakimi są, nie będzie domagać się stanowczości czy innych zachowań obcych Rybom – może się okazać, że uczucie przetrwa, a płomień w sypialni nie zgaśnie.

Jak poderwać Pana Rybę?

Pana Rybę najłatwiej zdobędą panie pełne zmysłowości, stanowiące dla mężczyzny spod znaku Ryb zagadkę, tajemnicę, a jednocześnie ucieleśnienie jego własnych fantazji.

Mężczyźni spod znaku Ryb czują się zwykle onieśmieleni w towarzystwie silnych, zdecydowanych, pragmatycznych kobiet. W ich wyobrażeniach, dużo bardziej pociągające są nimfy i rusałki, romantyczki zafascynowane astrologią lub miłośniczki feng-shui.

mężczyzna rybaJak poderwać Pana Rybę? Pozwolić mu płynąć z prądem, dotrzymując mu kroku. Nie negować jego zachowań, doceniać empatię, nie naciskać.

Zamiast tego  pomóc mężczyźnie spod znaku Ryb radzić sobie z emocjami, podkreślając, że jego ogromna wrażliwość jest zaletą, nie wadą. Wspierać poczucie własnej wartości, jednocześnie pozwalając się adorować.

Trzeba tylko pamiętać, że Pana Rybę łatwiej jest poderwać, niż zatrzymać. Zbudowanie długotrwałej relacji jest możliwe, jeśli partnerzy oprą ją na bliskości emocjonalnej, poczuciu bezpieczeństwa i wspólnych zainteresowaniach.

Pan Ryba na co dzień

Pan Ryba może miewać problemy z prozą życia codziennego. Może się okazać, że przerastają go kwestie finansowe, nie ma pojęcia o oszczędzaniu i nie wie nawet, do kiedy powinien opłacić polisę ubezpieczeniową za samochód.

ryby potrafiąMoże nie pamiętać, do której klasy chodzi jego dziecko, choć zrobiłby dla niego wszystko. Pan Ryba raczej nie będzie zajmować się naprawami sprzętu domowego ani logistyką wyjazdu wakacyjnego.

Okaże się jednak wyjątkowym przyjacielem dla przeżywających pierwsze uczuciowe rozterki córek, wesprze emocjonalnie synów i będzie zaskakiwać żonę romantycznymi randkami w środku tygodnia.

Życie z Panem Rybą może stanowić wyzwanie, zwłaszcza, jeśli kobieta oczekuje od swojego partnera wsparcia w kwestiach technicznych czy finansowych.

W przypadku Pana Ryby taka strategia może zawieść – to on wymaga wsparcia i pokierowania. Zdarza się, że jego artystyczna dusza w połączeniu z brakiem konsekwencji, utrudniają mu utrzymanie stabilnego zatrudnienia na etacie.

Pan Ryba może się jednak okazać wyjątkowo kreatywnym malarzem, dziennikarzem lub muzykiem, jeśli znajdzie możliwość rozwijania swojej kariery zawodowej w tym obszarze.

Problemem w codziennym życiu z mężczyzną spod znaku Ryb może być jego niepewność własnej wartości, przeradzającą się niekiedy w głęboką frustrację. W połączeniu z pewną skłonnością do uzależnień, może prowadzić to do niepożądanych konsekwencji.

Sławne Ryby

kobieta rybyLista sławnych Ryb zawiera nazwiska artystów, naukowców i polityków, uznanych za wizjonerów swoich czasów. Potwierdza to jedynie wyjątkową kreatywność, artystyczną wrażliwość i wielką intuicję mężczyzn spod znaku Ryb.

Ryby. Do najbardziej znanych należał Albert Einstein, wybitny XX-wieczny fizyk i Laureat Nagrody Nobla. Pod znakiem Ryb na świat przyszedł Michał Anioł, odrodzeniowy włoski malarz, rzeźbiarz i architekt, a także charyzmatyczny, choć ekscentryczny polski malarz i fotografik – Witkacy.

Ryby były również znakiem zodiaku wybitnych kompozytorów – Fryderyka Chopina i Antonio Vivaldiego. Żywioł wody i wpływ Neptuna sprzyja również rozwojowi zdolności aktorskich. Słynnymi Rybami są między innymi Bruce Willis i Chuck Norris.  Na liście tej nie powinno zabraknąć również Kurta Cobaina, niezapomnianego frontmana Nirvany.

Relacje partnerskie Ryby z innymi znakami Zodiaku

znaków zodiakuZazwyczaj Ryby najlepiej czują się własnymi towarzystwie, tworząc ciepłe, emocjonalne związki z paniami Rybami. Dobrym połączeniem może być również mariaż z innymi znakami żywiołu wodnego  Rakiem i Skorpionem.

Zwłaszcza pani Skorpion może wnieść do życia mężczyzny spod znaku Ryb to, czego mu potrzeba.

Zmysłowa, tajemnicza, ale jednocześnie zdeterminowana i stanowcza potrafi sprawić, że w sypialni Pana Ryby zapłonie ogień, troszcząc się jednocześnie o kwestie bardziej przyziemne, takie jak zakupy, gotowanie czy rachunki za prąd.

Z paniami spod znaku Raka natomiast, mogą pana Rybę połączyć wspólne pasje artystyczne, zainteresowanie mistycyzmem i spirytualizmem, wspólna filozofia życiowa. Przeszkodę stanowić może jednak spory egoizm Raka, który w połączeniu z przewrażliwieniem Ryb na własnym punkcie może utrudniać tworzenie stabilnej relacji uczuciowej.

Z Rybami jest w stanie funkcjonować również zrównoważona, opanowana Waga.  Za to z Pannami, Baranami i Strzelcami jest panom spod znaku Ryb zazwyczaj trudno zbudować jakąkolwiek trwalszą relację. Kobiety spod tych znaków są najczęściej dla Pana Ryby zbyt pragmatyczne. One również nie są w stanie wytrzymać rybiego „bujania w chmurach” i małej ich zdaniem zaradności życiowej.

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00