Mężczyzna spod znaku skorpiona – charakterystyka

skorpion

by admin
0 comment
skorpion znal zodiaku

Skorpion to jeden z dwunastu znaków zodiaku. Żywiołem osób spod tego znaku jest woda, a patronuje im planeta Mars. Mężczyźni spod znaku Skorpiona posiadają szereg cech, za które warto ich docenić, jak również sporo cech, na które trzeba uważać.

osoby spod znaku skorpionaJeżeli facet, dla którego mocniej zabiło nasze serce jest właśnie spod znaku Skorpiona, warto byłoby nieco bliżej poznać go od strony astrologicznej. Dobrze byłoby dowiedzieć się, jakie cechy charakteru posiadają zodiakalne Skorpiony oraz jak zachowują się w sypialni.

Warto byłoby też mieć świadomość tego, jak wzbudzić w Skorpionie na tyle mocne zainteresowanie, by chciał on umówić się z nami na randkę.

Wreszcie, przydać może nam się wiedza na temat sławnych Skorpionów. Możemy wykorzystać ją chociażby po to, aby w odpowiednim momencie zaimponować zodiakalnemu Skorpionowi, który nam się podoba. znak zodiaku skorpion

Mężczyzna spod znaku Skorpiona

Mężczyzna spod znaku Skorpiona urodził się pomiędzy 23 października a 22 listopada. Zodiakalne Skorpiony z całą pewnością nie należą do potulnych i poukładanych.

Niczym Feniks, ulegają ciągłym przeobrażeniom, po to, aby mogli jak najlepiej rozwinąć swój potencjał.

Panowie spod znaku Skorpiona potrzebują ciągłych emocji, nierzadko gwałtownych. Czują wtedy, że żyją. Niełatwo zatem rozkochać w sobie Skorpiona, bo szybko nudzą go stałość i monotonia. 

Charakterystyka mężczyzn spod znaku Skorpiona

znak zodiakuJak już zaznaczono wyżej, panowie spod znaku Skorpiona nie lubią się nudzić.

Pragną życia barwnego, pełnego intrygujących okazji i wyzwań. Zodiakalne Skorpiony łatwo zatem rzucają się w oczy. Są z natury pewne siebie, hałaśliwe, a także żądne uwagi.

Mężczyźni spod znaku Skorpiona są niczym wulkan kipiących, nierzadko sprzecznych emocji.

Czasem zależy im na spokoju, tylko po to, aby za chwilę dać się porwać różnego rodzaju aktywnościom. Zodiakalny Skorpion potrafi być lojalny i oddany. Nie oznacza to jednak, że będzie taki dla każdego.

Na jego miłość, przyjaźń czy szacunek trzeba sobie najpierw zasłużyć. Skorpiony na pewno nie zwrócą uwagi na kogoś, kto wydaje im się nijaki i bezbarwny. Poszukują pokrewnych dusz, które wraz z nimi będą odkrywać nowe pasje i zainteresowania.

znanych skorpionów Mężczyzna spod znaku Skorpiona nigdy nie ma bowiem dość smaku nowości. Potrzebuje ciągłych zmian i inspiracji. Niestety, może wiązać się to z tym, że będzie porzucał jedne zainteresowania dla drugich. Nieobcy jest mu tak zwany słomiany zapał.

Jeżeli jednak jego serce zabije mocniej dla jakiejś aktywności, będzie pragnął osiągnąć w niej perfekcję.

Mężczyźni spod znaku Skorpiona lubią być bowiem dobrzy w tym, co sprawia im przyjemność. Nie są tak żądni pochwał jak zodiakalne Lwy, ale nie oznacza to, że ich nie lubią. Są także zdecydowanie mniej wyczulone na nieszczere komplementy niż wspomniane już Lwy.

osoby spod znaku skorpionaBrak aprobaty ze strony innych niekoniecznie będzie im przeszkadzał. Jeżeli Skorpion robi coś, do czego jest przekonany, nikt nie przekona go, że jest inaczej.

Nie oznacza to oczywiście, że Skorpiony cechuje ośli upór. Kiedy widzą, że nie mają racji, chętnie się do tego przyznają. Nie będą jedna katować się wyrzutami sumienia ani bez powodu hołubić osoby, która wskazała im właściwą drogę. 

Pan Skorpion w sypialni

Mężczyźni spod znaku Skorpiona nie lubią monotonii nie tylko w życiu, ale i w łóżku. Raczej nikogo nie zaskoczy więc to, że życie seksualne zodiakalnych Skorpionów jest niezwykle barwne. Panowie, którym patronuje wojowniczy Mars, uwielbiają eksperymentować w sypialni.

znak zodiaku skorpionBardzo chętnie przełamią oni tabu i zdecydują się na zbliżenia uznawane z różnych względów za kontrowersyjne. Skorpiony raczej lubią dominować niż być zdominowane.

Mężczyźni spod tego znaku mogą zatem być zainteresowani seksem BDSM, w którym to oni są stroną mającą władzę nad drugą osobą.

Dość chętnie będą korzystać z różnego rodzaju gadżetów erotycznych, takich jak pejcze czy kajdanki. W przeciwieństwie do zodiakalnych Lwów, Skorpiony nie są tak wrażliwe na krytykę. Chętnie usłyszą od partnerki o tym, co nie podoba jej się w łóżku i wyciągną wnioski. 

Jak poderwać Pana Skorpiona?

Ze względu na to, że zodiakalne Skorpiony uwielbiają życie barwne i pełne ciekawych zdarzeń, niełatwo jest je poderwać. Jeżeli podoba nam się mężczyzna spod znaku Skorpiona, na pewno nie możemy wydać mu się nudne, ani monotonne. W przeciwnym bowiem razie, zodiakalny Skorpion nie będzie nami zainteresowani.

znak zodiakuJego uwagę można zwrócić na przykład niebanalnym ubiorem czy ciekawą pasją.

Wydaje się również, że na panu spod znaku Skorpiona wrażenie może zrobić szczerość i bezpośredniość. Jeśli zatem podoba nam się facet Skorpion, nie zachowujmy pozorów. Gierki są dla małych dziewczynek.

Nie bądźmy nimi! Jeżeli zaprosimy Skorpiona na randkę i będziemy w jego typie, raczej nam nie odmówi.

Zrobi to tylko wówczas, gdy będzie wiedział, że znajomość od razu skazana jest na porażkę. Wydaje się jednak, że to całkiem dobrze, bo nie stracimy wówczas czasu na coś, co i tak nie miałoby prawa się udać.

Pan Skorpion na co dzień

Panowie spod znaku Skorpiona cenią sobie niezależność. Są chwile, kiedy lubią otaczać się ludźmi, ale są i takie, w których potrzebują wyłącznie swojego własnego towarzystwa. Lepiej nie wchodzić im wówczas w drogę. Jeśli Skorpion spędza wieczór nad jakimś ważnym projektem zawodowym, może się wkurzyć, jeżeli ktoś mu przeszkodzi.

znak zodiakuZodiakalne Skorpiony nie przywiązują na co dzień zbyt dużej wagi do dobrego samopoczucia innych, jeśli same nie czują się dobrze.

Najpierw będą starały się pokonać problem, który ich mierzi, a dopiero potem zabiorą się za wspieranie innych. Trudno krytykować panów spod znaku Skorpiona za taką postawę.

Wydaje się ona bowiem całkiem rozsądna. Mężczyźni spod znaku Skorpiona są na co dzień bardzo opiekuńczy wobec drugich połówek, jeżeli takowe mają.

Nie oznacza to jednak, że im pobłażają. Nie mają problemu z wypowiedzeniem na głos swojego zdania, nawet jeśli miałoby nie spodobać się ono ukochanej.

Sławne Skorpiony

prawdziwą miłośćWielu mężczyznom spod znaku Skorpiona udało się dojść na sam szczyt kariery i osiągnąć sukces.

Przykładem zodiakalnego Skorpiona jest chociażby znany zdecydowanej większości z nas Leonardo di Caprio. Wspomnieć należy także o innej gwieździe złotego ekranu, jaką jest Joaquin Phoenix.

Sławni mężczyźni spod znaku Skorpiona to również Drake, Matthev McConaughey czy Ryan Gosling. 

Relacje partnerskie Skorpiona z innymi znakami zodiaku

Panowie spod znaku Skorpiona mogą liczyć na przyjacielskie relacje z przedstawicielami takich znaków zodiaku jak Koziorożec, Panna czy Byk. Raczej nie dogadają się one z Lwami oraz z Baranami, bo zazwyczaj walczą z nimi o pozycję. Nie uda się także nawiązać porozumienia na linii Skorpion-Bliźnięta.

woda planeta rządzącaZodiakalne Skorpiony mogą również wchodzić w konflikty z osobami spod znaku Wodnika. Jeżeli chodzi zaś o pozostałe znaki zodiaku, wydaje się, że ich relacje ze Skorpionami powinny układać się w miarę neutralnie.

Nie oznacza to oczywiście, że pan spod znaku Skorpiona nie będzie mógł stworzyć udanego związku z panią spod znaku Bliźniąt.

Taki wniosek byłby z całą pewnością zbyt daleko idący. Ostatecznie wszystko zależy bowiem od indywidualnych zestawów cech danych jednostek, które postanowią wejść ze sobą w relację. 

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00