Rzeczy, które czynią że mężczyzna jest mniej atrakcyjnym

mężczyzna

by admin
0 comment
Rzeczy, które czynią że mężczyzna jest mniej atrakcyjnym

Każdy mężczyzna chce czuć się atrakcyjny dla płci przeciwnej. Jeśli do tej pory nie znalazłeś swojej drugiej połówki, a Twoje randki kończą się wielkim rozczarowaniem, być może powinieneś poszukać odpowiedzi na to, co jest nie tak. Z dużym prawdopodobieństwem popełniasz błędy, które czynią Cię mniej atrakcyjnym.

wskazywały wcześniejsze badaniNa szczęście, jeśli zrozumiesz co robisz źle, o wiele łatwiej będzie Ci się stać pożądanym przez kobiety mężczyzną.

Pokonaj zatem bierność, nie uprawiaj niezrozumiałych gierek i zmień swoje negatywne podejście do wszystkiego, a Twoje rokowania na rynku matrymonialnym znacząco wzrosną.

Jesteś bierny

Jeżeli rzadko wychodzisz z domu i prowadzisz raczej ubogie życie towarzyskie, sexualne sam odbierasz sobie szansę poznania ciekawych ludzi, w tym kobiet. Błędem jest również brak wychodzenia z inicjatywą spotkania wobec tych przedstawicielek płci pięknej, które już znasz i które wydają Ci się potencjalnie interesujące.

wcześniejszych badań wiadomoWinne temu mogą być zwykłe pospolite lenistwo, jak również zbytnia pewność siebie bądź jej brak. Naprawdę ciężko wymienić wszystkie możliwe przyczyny bierności. Musisz wiedzieć jednak jedno: kobiety jej nie znoszą.

Chcą być adorowane i zdobywane, a nie wiecznie zmuszane do przejmowania inicjatywy. Jeżeli to ona musi dwukrotnie zapraszać Cię na randkę, nie licz na to, że wyjdzie z propozycją trzeciego spotkania, jeśli Ty tego nie zrobisz.

Bierność jest nie tylko wrogiem relacji romantycznych, ale również przyjacielskich. Jak zaś powszechnie wiadomo, miłość nierzadko rodzi się właśnie z przyjaźni. Odbierając sobie szansę na przyjaźń, świadomie rezygnujesz także z możliwości przerodzenia się jej w coś więcej.

Zapach

ostrzegają kanadyjscy badaczeWydawać by się mogło, że problemy z utrzymaniem wystarczającego stopnia higieny to już przeszłość. Niestety, nadal wielu mężczyzn nie przywiązuje zbytniej wagi do dbania o swój wygląd zewnętrzny.

Niestety, spryskanie nadgarstków drogimi perfumami nie sprawi, że będziesz gotów do wyjścia. Jeśli udasz się na randkę bezpośrednio po powrocie z siłowni bądź z pracy, raczej nie licz na korzystny dla siebie finał.

Kobiety wyjątkowo źle reagują na nieatrakcyjne zapachy. Jeżeli wyczują od Ciebie nieświeżą woń, z dużym prawdopodobieństwem będą starały się utrzymać dystans.

Zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Nie tylko nie będą zainteresowane bliższym poznaniem Twojej osobowości, ale również nie będą poszukiwać okazji do fizycznego kontaktu.

Jeżeli chcesz być atrakcyjnym facetem, zainwestuj nie tylko w drogie perfumy, ale również w żel pod prysznic i dezodorant. Używaj tych kosmetyków codziennie, a nie od przysłowiowego wielkiego dzwonu. Staraj się również o to, aby Twoje włosy zawsze wyglądały na zadbane i świeże. Tłuste włosy, opadające na czoło kosmyki na pewno nie dodadzą Ci atrakcyjności.

Uprawiasz gierki

samych badań wynikaWielu mężczyznom wydaje się, że trzeba gonić króliczka. Tymczasem okazuje się, że zdecydowana większość kobiet tego nie cierpi.

Przedstawicielki płci pięknej lubią wiedzieć na czym stoją i oczekują szczerości od faceta, który im się podoba. Jeżeli nie potrafisz zdecydować się na kolejną randkę i zwlekasz z wykonaniem pierwszego telefonu, nie łudź się że na długo wzbudzisz jej zainteresowanie.

Nikt nie lubi czuć się niepewnie w kwestiach uczuciowych. Uprawianie gierek, prędzej czy później odbije się więc na jakości nawiązywanych przez Ciebie relacji.

Karygodnym błędem jest także dawanie kobiecie mieszanych sygnałów. Jeśli jednego dnia mówisz jej, że tęsknisz, po to, by drugiego zupełnie ją olać, możesz liczyć na to, że szybko znajdzie pocieszenie w ramionach innego mężczyzny.

W relacjach romantycznych warto stawiać na szczerość od samego początku. Jeżeli nie jesteś zainteresowany dalszym rozwojem znajomości, po prostu jej to powiedz. Nie musisz oczywiście być przy tym niegrzeczny. Nie mów jej jednak, że może spotkacie się po raz drugi, jeśli wiesz, że to się nigdy nie zdarzy.

Jeżeli będziesz uprawiał gierki, istnieje także spore prawdopodobieństwo tego, że przyciągniesz do siebie kobiety, które również takowe gierki uprawiają. Nie będziesz zaś atrakcyjny dla pań, którym zależy na zbudowaniu trwałej relacji.

Próbujesz wyglądać jak wszyscy

pierwszego wejrzenia sprawiaKolejnym błędem, który zmniejsza Twoją atrakcyjność jest próba dostosowania się do wszystkich. Jeśli próbujesz pachnieć jak wszyscy, ubierać się jak wszyscy i zachowywać się jak wszyscy, zginiesz w tłumie. To prosta droga do zatracenia swojej indywidualności.

Nie licz wówczas na to, że kobieta, która Ci się podoba, zwróci na Ciebie uwagę. Najlepiej zrobisz, jeżeli zachowasz styl, w którym czujesz się najlepiej.

Mowa tu nie tylko o kwestiach związanych z ubiorem oraz modą. Zachowuj się w sposób dla siebie naturalny. Nie oznacza to oczywiście, że masz stawiać na zachowania, które obiektywnie można uznać za niepożądane i negatywne.

Szlifuj swój charakter i pracuj nad mocnymi stronami. Jeśli trzeba, udaj się na profesjonalny coaching, który zwiększy Twoje poczucie pewności siebie. Możesz zdecydować się także na rozmowę z wizażystą, który podpowie Ci, jaka fryzura i jakie ubrania pasują do Ciebie najbardziej. Nie rób jednak niczego wbrew sobie, chyba, że zależy Ci na efekcie sztuczności.

Masz beznadziejne podejście

Kobiety nie przepadają za pesymistami, które mają negatywne podejście do wszystkiego, co napotkają na swojej drodze. Jeżeli chcesz wydać się jej atrakcyjny, nie marudź przy każdej nadarzającej się okazji. Jeśli na randce będziesz opowiadał wyłącznie o swoich niepowodzeniach, szybko się do Ciebie zniechęci.

korzystne wrażenie robiąNajprawdopodobniej kolejnej randki już nie będzie. Pracuj zatem nad tym, aby choć trochę pójść w stronę optymizmu.

Nie wszystko jest czarne lub białe. Życie ma różne odcienie i staraj się robić wszystko, by je dostrzec.

Sporo na tym zyskasz. Nie oznacza to oczywiście, że powinieneś przez cały czas nosić różowe okulary.

Trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość jest najlepszym, na co możesz się zdecydować. Umiarkowany optymizm jeszcze nikomu nie zaszkodził, natomiast pesymizm niejednego wpędził w beznadziejny nastrój.

Poza tym, żadna kobieta nie chce zadawać się z kimś, kto ciągle ma ponurą minę i wydaje się znudzony wszystkim dookoła.

You may also like