Sekshoroskop

Sekshoroskop

by admin
0 comment
Sekshoroskop

Dla każdego z nas seks oznacza w życiu coś trochę innego. Zależy to nie tylko od tego, czy jesteśmy kobietami, czy mężczyznami, ale są też duże różnice między poszczególnymi znakami!

Podczas gdy dla niektórych seks jest nierozerwalnie związany z miłością i uczuciami, dla innych jest to raczej rodzaj sportu, a dla innych jest to kwestia przyjemności.  Ramię w ramię z wzajemną intymnością, fizyczna intymność i seks są równie ważne w związku. Regularny seks pomaga utrzymać związek.

Ale nie tylko to. Seks intensyfikuje kontakt fizyczny z partnerem, jego bliskość i wzbudza przyjemne uczucia u obojga. Ma szereg innych korzystnych skutków dla obojga partnerów. Poprawia nastrój i kondycję fizyczną, a także spalasz kalorie. Odmładza.

Ponadto osoby, które regularnie uprawiają seks nawet w starszym wieku, czują się znacznie młodsze, świeższe, sprawniejsze fizycznie i bardziej odporne psychicznie. Dlatego też bardzo ważna jest wzajemna atrakcyjność seksualna w związku – i zawsze trzeba o nią „zadbać”.

 

Baran: Ciesz się i często

Baran reprezentuje działanie, niezależność, ale także egoizm. Musi być kochany i podziwiany. Aby seks był zgodny z jego wyobrażeniami, musi być energiczny, zabawny. Baran nie cierpi rutyny i kocha częste, namiętne zbliżenia.

horoskop erotycznyNie ma znaczenia, czy to seks w długotrwałym związku, czy jakiś przypadkowy numerek – seks w każdym wypadku u barana jest na najwyższym poziomie. Baran lubi przychodzić i odchodzić, kiedy mu się podoba.

Potrafi szybko podekscytować się seksem, czerpać z niego maksimum przyjemności, ale kiedy już jest po wszystkim, odwraca się i idzie w swoją stronę.

Najlepiej dogaduje się w łóżku z innym Baranem lub partnerem urodzonym w jednym ze znaków ognia, czyli z Lwem lub Strzelcem, nie nudziłby się też z Bliźniętami, Wagą czy Wodnikiem.

Byk: Nigdzie się nie spiesz

znaki zodiakuHedonistyczny Byk uwielbia czułość, zmysłowe pieszczoty i pocałunki, fizyczną bliskość, a także wszelkie zapachy i smaki, które towarzyszą seksowi.

Szybki numerek z przypadkową osobą to nie jest raczej to, czego w swoim życiu chce byk. W końcu podczas seksu nie ma pośpiechu.

Byk potrzebuje dużo czasu, aby w pełni cieszyć się przyjemnością i zaspokoić swoje wymagania, które bynajmniej nie są małe. Dotyczą one nie tylko partnera, ale także otoczenia, w którym odbywa się akt miłosny.

Łóżko musi być odpowiednio twarde i wygodne, prześcieradła idealnie czyste i dobrej jakości, a wszelkie zabawki erotyczne muszą pochodzić wyłącznie od sprawdzonych marek. 

I właśnie wysokie wymagania i stały gust mogą być przeszkodą. Nie każdy partner z Bykiem może nadążyć i wytrzymać jego wymagający apetyt seksualny.

Bliźnięta: A może spróbujesz trójkąta?

niektórych znaków zodiaku losJak w przypadku wszystkich znaków powietrznych, seks w Bliźniętach prowadzi poprzez komunikację i wyobraźnię. Muszą rozmawiać o seksie i muszą z nim eksperymentować.

Są ciekawskie, wszystko co nowe ich pociąga, a seks to kolejny świetny temat. Uwielbiają emocje i swobodę, co niekoniecznie oznacza, że muszą być niewierne.

Po prostu nie chcą czuć się skrępowani w łóżku i biada im, gdy znudzą się seksem z tobą.

Ale ich otwartość może nie odpowiadać wszystkim, zwłaszcza partnerom, którzy chcą ściśle monogamicznego związku, dobrze czują się w zabieganej rutynie i boją się nieznanych praktyk seksualnych.

Rak: Dbam w kuchni i w łóżku

zobacz horoskop erotycznyRak jest bardzo emocjonalnym i matczynym znakiem. Ale nie daj się zwieść!

Rak może być matką w kuchni, ale gwiazdą porno w sypialni. Potrafi być równie namiętny, co delikatny i wrażliwy.

Jeśli ufa swojemu partnerowi, nie ma ograniczeń co do doświadczeń seksualnych, którymi mogą się razem cieszyć. Jednak lojalność i poczucie stabilności są dla niego bardzo ważne.

Seks jest także sposobem wyrażania emocji przez Raki. I to jest problem, gdy Rak czuje się zaniedbany, ignorowany lub pogardzany przez swojego partnera.

Nawet po zażegnaniu sporu bardzo trudno będzie Rakowi wrócić na dawne tory. Będzie potrzebował dużo czasu, aby znów obdarzyć go miłosnymi uniesieniami.

Lew: Na pewno będziesz się ze mną dobrze bawić

sekshoroskop horoskop erotycznyLew to ognisty znak pełen namiętności, a seks to dla niego idealna okazja do popisania się.

Krótko mówiąc, jest aktorem, który dobrze się czuje, gdy widzi, że jego partnerka jest nim zainteresowana.

Podczas seksu może być śmiały i energiczny, może ryczeć, a może nawet zostawić zasłony w sypialni trochę otwarte, aby sąsiedzi też mogli się cieszyć.

Co ciekawe, Lwy są zwykle lojalnymi partnerami, zerwania nie przynoszą im nic dobrego.

To, że potrzebują ciągłego podziwu i za bardzo kojarzą seks z występami, może prowadzić do nadmiernej pewności siebie, a nawet narcyzmu.

Panna: Perfekcjonistka w każdym calu

charakterystyce znaków zodiaku możemyPanna to znak ziemi, który może bardzo dobrze cieszyć się seksem, ale pod pewnymi warunkami.

Czystość i dobre zdrowie fizyczne są bardzo ważnymi warunkami Panny, aby w ogóle doszło do jakiegokolwiek kontaktu seksualnego.

Panny są perfekcjonistami, wszystko musi być perfekcyjne, łącznie z seksem i tym, jak podczas niego wyglądają.

I to ciągła potrzeba perfekcji może uniemożliwić im pełne czerpanie przyjemności z seksu. 

Podczas gdy Lew radzi sobie z krytyką i podziwem ze strony innych, samokrytyka i niewystarczająca samoocena mogą być przeszkodą dla Panny.

Waga: Jeśli ty chcesz mieć orgazm, ja też muszę

charakterystyce znaków zodiakuWagi mogą być bardzo urocze i kreatywne. Kiedy postanawiają kogoś uwieść, trudno im się oprzeć. Sprawiedliwość i harmonia są dla nich kluczowe, nawet w seksie.

Każdy partner musi otrzymać równy udział w przyjemności.

Oczekują, że będziesz otwarty na temat swoich pragnień, że powiesz im dokładnie, czego chcesz i jak chcesz.

Jest to z pewnością godne pochwały, z drugiej strony ich wysiłek, aby dać drugiej osobie to, czego chce i zawsze znaleźć równowagę w seksie, może sprawić, że nadmierne i długie przesłuchania na ten temat po prostu zabiją magię chwili.

Skorpion: Zabiorę cię na szczyt rozkoszy

znaków zodiakuSkorpion jest uważany za najbardziej zmysłowy znak zodiaku związany z czystym pożądaniem seksualnym i pożądaniem.

Nie wyobraża sobie życia bez seksu. Intymność jest dla niego bardzo ważna i nie boi się eksperymentować.

Ze Skorpionem doświadczysz seksu w najbardziej niezwykłych miejscach i prawdopodobnie odkryjesz seksualne tabu. 

Z pewnością przeżyjesz wiele pasji ze Skorpionem, ale nie każdy może oprzeć się jego nieokiełznanemu pragnieniu.

Strzelec: Jak ci się podobała ta pozycja?

znaki zodiakuZe Strzelcem też nie będziesz się nudzić. Jest zabawny, namiętny, ciepły, zabawny, a seks to dla niego kolejna forma przygody, którą tak bardzo kocha.

Pragnący odkrywać wszelkiego rodzaju formy i techniki, jest gotów spróbować prawie wszystkiego w łóżku.

I też bardzo lubi o tym dyskutować, co może być przeszkodą, jeśli partner jest trochę nie zaoranym polem lub nieśmiały w tym kierunku. 

Nieustanne dążenie Strzelca do jak największej liczby nowych doświadczeń może również pozostawić wiele złamanych serc.

Koziorożec: Jutro może być jeszcze lepiej

astrologowie odczytali znaki Koziorożec bardzo zależy na sukcesie i ciągłym doskonaleniu. Muszą mieć wszystko dokładnie zaplanowane. Nieważne, czy to praca, czy seks.

A jak już coś robią, to dokładnie i bez pośpiechu. Tym samym Koziorożec może być świetnym kochankiem, nawet jednym z najlepszych z całego zodiaku. 

Ale tylko do czasu, gdy w jego życiu pojawi się inny, większy cel, do którego warto dążyć.

Potem odkłada seks na dalszy plan.

Wodnik: Czy spróbujemy ponownie seksu pod wodą?

horoskop miłosnyWodnik potrafi być bardzo zabawny, ekscytujący i pełen niespodzianek w łóżku. To bardzo rewolucyjny i postępowy znak.

Chętnie zaangażuje się w różne eksperymenty seksualne i chętnie poeksperymentuje również z tobą. Czasami tak bardzo, że można poczuć się jak obiekt eksperymentu laboratoryjnego.

Jako partner Wodnik może być niezawodny, ale nie oczekuj od niego zbyt wielu wybuchów ciepła.

Ryby: Jakie masz dzisiaj życzenia?

seksualny przewodnikDla Ryb, ostatniego znaku zodiaku, seks jest sposobem na zaspokojenie emocjonalnych potrzeb innych.

Ryby są bardzo bezinteresowne i troskliwe. Nie ma znaczenia, czy chcesz seksu namiętnego, czy ostrego, Ryby zawsze mogą się dostosować i cieszyć się tym, co lubisz.

Z drugiej strony ich gotowość do kochania się kiedykolwiek i jak chcą, może ostatecznie sprawić, że ich partner poczuje się mniej wyjątkowy, a seks stanie się przewidywalny i nudny.

 

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00