Fantazje erotyczne, o których kobieta nie powie swojemu mężczyźnie

Fantazje erotyczne

by admin
0 comment
Fantazje erotyczne

Zdecydowana większość przedstawicielek płci pięknej ma jakieś fantazje erotyczne, o których za nic nie powie swojemu partnerowi. Niejedna kobieta pragnie, aby mężczyzna skończył na jej twarzy.

fantazje seksualneSporo pań fantazjuje także o gwałcie, trójkącie, jak również o dominacji partnera. Dobrze byłoby zapoznać się także z innymi fantazjami erotycznymi, które nierzadko dotyczą przedstawicielek płci pięknej.

Dzięki temu, kobiety być może śmielej będą o nich mówiły. Panom zaś nieco prościej będzie się domyślić tego, co akurat może chodzić po głowie ich partnerce.

Fantazje erotyczne – aby on skończył na jej twarzy

Wbrew pozorom, wiele przedstawicielek płci pięknej pragnie tego, aby mężczyzna skończył na ich twarzy. Co ciekawe, fantazji seksualnychnierzadko jest to także fantazja panów, ale nie mają odwagi powiedzieć o tym swojej partnerce.

Realizacja takiej fantazji wymaga od obu stron dużego zaufania. Warto o tym pomówić, zwłaszcza jeśli chcemy, aby marzenie przekuło się w rzeczywistość.

Fantazje seksualne gwałt

Sporo kobiet marzy również o…gwałcie. Nie chodzi rzecz jasna o taki prawdziwy, ale o udawany. Odgrywanie ról w sypialni pobudza wyobraźnię pań i sprawia, że można w inny sposób spojrzeć na swojego partnera lub partnerkę.

seks oralnyJeżeli kobiecie zależy na tym, aby mężczyzna udawał, że bierze ją siłą, ważne jest ustalenie hasła bezpieczeństwa. Mowa tu oczywiście o sytuacji, w której fantazja ma się urzeczywistnić. Aby mogło jednak do tego dojść, należy porozmawiać ze swoim partnerem.

Trójkąt z inną kobietą, ale o z całą uwagą na niej

O trójkącie z kobietami marzą nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. Panom zależy najczęściej na tym, aby aktywność obydwu pań koncentrowała się na nich.

Nietrudno zgadnąć, że kobieta marząca o trójkącie oczekuje tego samego. Pragnie być adorowana w łóżku nie tylko przez swojego partnera, ale również przez kobietę, która została zaproszona do trójkąta.życie seksualne

Dominacja partnera

Wśród kobiet nie brakuje miłośniczek BDSM. Wiele pań nie chce jednak dominować nad swoim mężczyzną. Pragną one czegoś zupełnie przeciwnego.

Uległość wobec partnera w łóżku może dostarczać kobiecie mnóstwa satysfakcji. Będzie czuć się niesamowicie podniecona i jednocześnie pożądana.

To doskonały wstęp nie tylko do jednego, ale nawet do dwóch czy trzech orgazmów.

Trójkąt z innym mężczyzną

uprawianie seksuNie wszystkie kobiety marzą o trójkącie z kobietą. Sporo pań fantazjuje również o trójkącie z partnerem oraz z innym mężczyzną.

Oczywiście cała uwaga podczas takiego zbliżenia ma być skupiona wyłącznie na przedstawicielce płci pięknej.

Mężczyźni mają zaspokajać przeróżne jej fantazje, włącznie z tymi całkiem śmiałymi.

Niektórym kobietom może zależeć na minetce, a innym na klasycznym seksie. Sporo kobiet może oczekiwać również seksu analnego w trakcie trójkąta.

Wyobraźnia przedstawicielki płci pięknej jest właściwie nieograniczona.

Ona z innym mężczyzną, a jej chłopak się temu przygląda

marzenia erotyczneNie wszystkie kobiety marzą o klasycznym trójkącie. Sporo pań marzy o seksie z innym oraz o tym, że ich partner się takowemu zbliżeniu przygląda.

Taki stosunek może być źródłem niesamowitych doznań dla przedstawicielki płci pięknej.

Niemniej jednak, marzenie to nierzadko pozostaje niezrealizowane. Sporo kobiet boi się bowiem powiedzieć o nim swojemu partnerowi.

Poza tym, panowie rzadko kiedy godzą się na wdrożenie w życie takiej fantazji. Wymaga to ogromnego zaufania oraz dosyć głębokiej więzi pomiędzy obojgiem partnerów.

Seks z kobietą

fantazje erotyczne kobietWiele kobiet, nawet tych w heteroseksualnych związkach marzy o seksie z kobietą.

Nie ma się temu co dziwić, w końcu najbardziej kusi nas nieznane.

Jeśli fantazjuje się o zbliżeniu intymnym z przedstawicielką płci pięknej, wcale nie musi to świadczyć o tym, że ma się wątpliwości co do swojej orientacji.

Może to być po prostu przyjemna odskocznia od tego, co jest nam już doskonale znane.

Być wykorzystaną

życie intymneSporo przedstawicielek płci pięknej rozmyśla również o byciu wykorzystaną. Najczęściej panie pragną być wykorzystane przez swojego stałego partnera.

Mowa tu oczywiście o wykorzystaniu w łóżku. W tych fantazjach nierzadko przewijają się różnego rodzaju gadżety erotyczne.

Marzenie o byciu wykorzystaną bardzo często dotyczy tych pań, które lubią seks na ostro.

Swing z inną parą

Wokół swingowania narosło wiele mitów. Niektórzy twierdzą, że sprzyja to rozpadowi stałych związków, a inni że wręcz przeciwnie.

Nie sposób jednak nie zauważyć, że fantazja o swingowaniu przewija się w umysłach wielu przedstawicielek płci pięknej. Na pewno jest to coś, co może wnieść powiew świeżości do związku, w który wkradła się rutyna.

preferencje seksualneNiemniej jednak, trzeba liczyć się z tym, że swingowanie wymaga ogromnego zaufania. Dlatego też, wiele przedstawicielek płci pięknej decyduje się na pozostawienie fantazji o swingowaniu wyłącznie w swojej głowie.

Seks w miejscach publicznych

Marzenie o seksie w miejscu publicznym dotyczy wielu kobiet.

Perspektywa tego, że można zostać przyłapaną na zbliżeniu intymnym jest dla wielu pań niezwykle kusząca.

Najczęściej kobiety fantazjują o seksie w przymierzalni, w kinie, a także w toalecie. Trzeba jednak liczyć się z tym, że seks w miejscach publicznych w realu może być mniej atrakcyjny niż się wydaje.

Być może, warto byłoby pozostawić to marzenie tylko w swojej głowie.

Oglądanie swojego chłopaka z innym mężczyzną

uprawiać seksOglądanie partnera podczas igraszek z innym mężczyzną to także częsta fantazja przedstawicielek płci pięknej.

Panie chcą widzieć jak ich partner jest adorowany i czerpać z tego tytułu satysfakcję.

Wiele kobiet może podniecić obserwacja zaspokajających się wzajemnie mężczyzn.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że wdrożenie tej fantazji w życie może wymagać mnóstwa zaufania.

Dominacja nad partnerem

seks grupowyKobiety bardzo często lubią dominować nad swoimi partnerami w łóżku.

Rola dominy może być niesamowicie podniecająca nie tylko dla pań, ale i dla partnerów, którzy lubią być ulegli.

Istnieją zatem duże szanse na wdrożenie tej fantazji w życie, zwłaszcza jeśli partnerzy są otwarci na eksperymenty.

Romans

Sporo kobiet w stałych związkach fantazjuje o romansie. To w pewnym sensie sposób na walkę z rutyną, która nierzadko wkrada się w stałe związki.

Jeżeli jednak zależy nam na kontynuacji relacji, w którą jesteśmy zaangażowane, lepiej będzie jeżeli myśli o romansie nie wyjdą poza obręb naszej głowy.

Seks z nastolatkiem

fantazji seksualnychFantazja o seksie z mężczyzną dojrzałym to nie wszystko. Sporo pań marzy również o seksie z nastolatkiem.

Kobieta podczas takiego zbliżenia byłaby rzecz jasna stroną bardziej doświadczoną.

Pełnienie roli mentorki mogłoby być niesamowicie podniecające, zwłaszcza jeżeli nastolatek nie ma jeszcze za sobą pierwszego razu.

Kobiecy wytrysk

O kobiecym wytrysku nie słyszał każdy. Niemniej jednak, sporo pań fantazjuje na jego temat. Kobieca ejakulacja jest jak najbardziej możliwa, choć dość rzadka.

Wielu kobietom wydaje się więc, że seks zakończony wytryskiem jest bardziej satysfakcjonujący. Jeśli chcemy przekonać się o tym, czy tak jest w rzeczywistości, warto dowiedzieć się, jak zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie kobiecego wytrysku.

Seks analny

Sporo kobiet fantazjuje także o seksie analnym. Wiele z nich, obawia się jednocześnie niepożądanych dolegliwości podczas takiego zbliżenia.

Dlatego też, jeśli chcemy przekuć taką fantazję w rzeczywistość, koniecznie pamiętajmy o odpowiednim przygotowaniu. Mowa tu między innymi o lewatywie. Konieczne jest także zakupienie dobrego jakościowo lubrykanta.

Kara

bycie pożądanąSporo kobiet marzy także o ukaraniu. Kary podczas stosunku mogą działać na przedstawicielkę płci pięknej wyjątkowo podniecająco.

Panie, którym marzy się zrealizowanie takiego marzenia, powinny pomyśleć o wykorzystaniu gadżetów erotycznych.

Uderzenie biczem czy założenie kajdanek to tylko niektóre z przykładów kar.

Odgrywanie ról w sypialni zawsze musi być jednak powiązane z ustaleniem ewentualnego hasła bezpieczeństwa.

Starsi mężczyźni

Panowie marzą zazwyczaj o seksie z młodszymi kobietami, natomiast panie nierzadko pragną zbliżenia ze starszymi od nich mężczyznami. Dojrzali panowie wydają się bowiem pewni siebie i odważni.

Są także dosyć doświadczeni, jeżeli chodzi o seks. Panie nierzadko liczą więc na bardzo intrygujący przebieg zbliżenia.

Seks z nieznajomym

Seks z osobą nieznajomą to chyba jedna z najpopularniejszych kobiecych fantazji. Zdecydowana większość kobiet marzy o zbliżeniu z przypadkowym mężczyzną w bramie, a także w samochodzie czy klubie.

Scenariusze mogą być naprawdę przeróżne. Fantazjowanie o seksie z nieznajomym może dostarczać kobiecie różnego rodzaju emocji. Panie kusi tajemniczość, zaborczość, a także brak więzi z przypadkowym mężczyzną.

Wówczas zbliżenie może być zdecydowanie bardziej intensywne. Można pozwolić sobie także na realizację różnych fantazji, bo kobiety nie boją się tego, że zostaną ocenione.

 

Marzenia seksualne

Marzenia seksualne są często przedstawiane jako ukryte pragnienia lub fantazje, które odgrywają znaczącą rolę w psychice ludzkiej. Uważa się, że mogą one być odbiciem nieświadomych pragnień lub doświadczeń. Zazwyczaj są traktowane przez specjalistów jako zdrowa część ludzkiej seksualności.

Marzenia te są uznawane za istotny element w badaniach nad ludzkim libido. Analizowane są zarówno w kontekście indywidualnym, jak i zbiorowym. W psychoanalizie często podkreśla się ich wpływ na różne aspekty życia człowieka.

Niektóre teorie sugerują, że marzenia seksualne pełnią funkcję kompensacyjną, pomagając jednostce radzić sobie z codziennymi ograniczeniami lub problemami emocjonalnymi. Inne podejścia wskazują na ich rolę w eksploracji tożsamości seksualnej i wzmacnianiu relacji intymnych.

Współczesne badania nad marzeniami seksualnymi skupiają się na ich zróżnicowaniu oraz wpływie na zdrowie psychiczne i relacje interpersonalne. Obserwuje się także, jak różne kultury i systemy wartości wpływają na treść i percepcję tych marzeń. Rozważane są metody, dzięki którym ludzie mogą zdrowo integrować te fantazje ze swoim życiem seksualnym.

Marzenia seksualne są ważnym elementem ludzkiej seksualności, które są badane w różnych dziedzinach naukowych. Ich zrozumienie pomaga lepiej pojąć ludzkie pragnienia i zachowania.

You may also like