Odsiwiacz do włosów – jak działa produkt pobudzający włosy do naturalnej pigmentacji?

Odsiwiacz do włosów

by admin
0 comment
Odsiwiacz do włosów

Czy możliwy jest powrót do naturalnego koloru włosów już po tym, jak głowa zaczęła siwieć? Nie trzeba sięgać po farbę, by odzyskać naturalną barwę swoich włosów. Wystarczy odsiwiacz GR-7, aby już po tygodniu zauważyć pierwsze efekty. Jak działa i jak stosować preparat na odsiwianie włosów?

Produkt do włosów dla mężczyzn i kobiet – walka z siwieniem niezależnie od płci

Szampony koloryzujące i farby nie rozwiązują na stałe problemu siwizny, a często pogarszają sytuację, niszcząc delikatną strukturę dojrzałego włosa. Dlatego we współpracy z lekarzami powstał odsiwiacz GR-7, pobudzający naturalny kolor włosów. Produkt działa stopniowo, ale pewnie, a przy tym kierowany jest zarówno do kobiet, jak i dla mężczyzn.

W jaki sposób działa odsiwiacz do włosów GR-7?

Naturalny kolor nie powróci po pierwszym zastosowaniu, ale przy regularnym i starannym włączeniu preparatu do odsiwiania włosów do codziennej pielęgnacji zyskasz imponujący efekt. Innowacyjna formuła odsiwiacza pobudza trzon włosa do przywrócenia naturalnej pigmentacji. Przy systematycznym użyciu odsiwiacz do włosów pomoże w energetyzacji łodygi włosa i jego restrukturyzacji. Na ostatnim etapie dochodzi już do wzrostu włosów o naturalnym odcieniu. Jedynym zaleceniem jest to, że włosy nie mogą być krótsze o 1 cm, by preparat miał szansę wejść w trzon włosa. Efekty może nie są tak spektakularne jak po farbowaniu, ale za to dłużej się utrzymują, a kondycja włosów wręcz się poprawia. Przywrócenie koloru siwym włosom przebiega stopniowo – z siwego na żółty lub rdzawy, a z tej barwy na naturalny odcień.

Krok po kroku – jak stosować odsiwiacz by uzyskać naturalny efekt?

Odsiwiacz GR-7 możesz zastosować od razu po otrzymaniu zamówienia. Walka z pierwszymi oznakami starzenia rozpoczyna się od wstrząśnięcia butelką, a następnie można już wetrzeć preparat w osuszoną skórę głowy. Należy zwrócić szczególną uwagę na obszary, na których jest najwięcej widocznej siwizny. Po zastosowaniu odsiwiacza nie myj ani nie susz włosów, pozwól formule GR-7 zadziałać. Młody wygląd włosów można przywrócić już w 7 dni, jeśli uda się zastosować do wskazówek producenta. Po pierwsze, stosuj odsiwiacz do włosów dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Przez pierwszy tydzień najlepiej jest nie myć włosów, a jeśli już wymagają mycia, rozpocznij tygodniowy cykl od początku. W ten sposób preparat najszybciej wniknie w strukturę włosa. Po odzyskaniu naturalnego odcienia włosów, wystarczy użyć odsiwiacz dwa lub trzy razy w tygodniu.

Naturalne składniki i produkt cruelty free

Pierwsze oznaki siwizny mogą zaskoczyć. Część kobiet i mężczyzn ten problem dotyka już po przekroczeniu 30 roku życia, szczególnie jeśli doszło do naruszenia kondycji i struktury włosa, na przykład na skutek zmian hormonalnych czy nałogów. Odsiwiacz GR-7 składa się z samych naturalnych, wegańskich składników o udowodnionej skuteczności. Produkt nie został przetestowany na zwierzętach, dzięki czemu możesz z czystym sumieniem korzystać z jego zalet. Wszystkie procesy starzenia są nie do zatrzymania, ale czemu rezygnować z naturalnego odcienia własnych włosów, jeśli może nas wspomóc sama natura?

Polecany przez lekarzy międzynarodowy produkt

Być może już za kilka lat pierwsze oznaki siwienia pójdą w zapomnienie, tak skuteczny i rozpoznawalny na światowym rynku staje się odsiwiacz do włosów GR-7. Posiadanie siwych włosów stanie się wtedy wyborem, a nie koniecznością, a ich naturalny kolor będzie można w każdej chwili przywrócić. Jeśli siwienie włosów to problem, który chcesz rozwiązać bez kompromisów w postaci farb czy szamponów koloryzujących, wypróbuj odsiwiacz do włosów GR-7.

You may also like