Podziękowania za życzenia urodzinowe, imieninowe

Podziękowania za życzenia

by admin
0 comment
Podziękowania za życzenia urodzinowe, imieninowe

Kiedy obchodzimy urodziny, zazwyczaj dostajemy wiele pięknych życzeń od rodziny i przyjaciół. Wiele osób ma jednak problem z kreatywnym podziękowaniem za pamięć o swoim święcie. Dlatego też warto poznać gotowe patenty na grzeczne i niebanalne wyrażenie radości za życzenia urodzinowe.

 

Piękne podziękowania za życzenia urodzinowe

 

życzenia pełne szczerych słówSerdecznie dziękuję za piękne życzenia urodzinowe! To było dla mnie bardzo miłe, że pamiętaliście o moim święcie i poświęciliście czas na napisanie tych słów.

Cieszę się, że mam wokół siebie tak wspaniałych ludzi, którzy potrafią docenić ważne chwile w moim życiu. Wasze życzenia sprawiły mi wiele radości i sprawiły, że moje urodziny były jeszcze bardziej wyjątkowe oraz niezapomniane.

Doceniam to bardzo i chcę Wam podziękować za to, że jesteście ze mną w tak ważnych dla mnie momentach.

każde życzeniaChciałbym szczególnie podziękować mojej rodzinie i przyjaciołom za to, że zawsze są przy mnie i wspierają mnie w każdej sytuacji.

Wasza obecność i wsparcie są dla mnie niezwykle cenne i nie wyobrażam sobie życia bez Was. Dziękuję również moim kolegom z pracy, którzy również wysłali mi życzenia urodzinowe i ucieszyli mnie miłym słowem.

Cieszę się niezmierne, iż mam tak wspaniałych współpracowników, z którymi mogę pracować i dzielić się swoimi sukcesami oraz radościami.

serdeczne słowaJeszcze raz chciałbym Wam podziękować za te piękne życzenia urodzinowe, których nie zapomnę na bardzo długo.

Doceniam to bardzo i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się zobaczyć osobiście i porozmawiać ze sobą przy kawie lub herbacie. Do zobaczenia!

 

Śmieszne podziękowania za życzenia urodzinowe

1. opcja:

życzenia zdrowiaDziękuję za wszystkie te wspaniałe życzenia urodzinowe! Wasze pomysłowości zawsze mnie zaskakują.

Co prawda, część z Was skorzystała z pomocy Google’a, żeby znaleźć oryginalne życzenia, ale i tak doceniam Waszą kreatywność i pamięć o moim święcie.

Niektórzy z Was zdecydowanie nie zdają sobie sprawy, jak wiele z Waszych życzeń przypomina mi o tym, że staję się coraz starszy. Ale jestem pewien, że po upragnionym przejściu kryzysu wieku średniego, wrócę do pełni życia i odnajdę sens mojego istnienia.

Dziękuję również tym z Was, którzy wrzucili na moją tablicę na mediach społecznościowych zdjęcie ze mną z przedszkola, młodości lub z niedawnego wieku, na którym wyglądam, jakbym wkrótce miał dołączyć do klubu seniora. Ale co tam, w końcu wiek to tylko liczba, czyż nie?miłe słowa

Tak czy inaczej, dziękuję Wam wszystkim, że wzięliście udział w moim święcie i uczyniliście je jeszcze bardziej wyjątkowym.

Bez Was nie byłoby takiej zabawy! Uwielbiam Was i dziękuję za to, że nie zapomnieliście o moich urodzinach.

 

2. opcja:

Dziękuję Wam, moi drodzy, za wszystkie wspaniałe życzenia urodzinowe! Nie wiem, jak to robicie, ale z każdym rokiem stajecie się coraz bardziej kreatywni i pomysłowi w swoich życzeniach.. Z jednej strony doceniam to bardzo, z drugiej – trochę mnie to martwi.

proste słowa przepełnione ciepłemCzy to oznacza, że z każdym kolejnym urodzinowym okrążeniem Słońca, staję się coraz bardziej wiekowy i wymagam więcej uśmiechów z Waszej strony?

Ale nie martwcie się, moi drodzy, ja nie dam sobie wmówić, że jestem już taki stary! Zresztą, wiek to tylko liczba, a ja zawsze wolę patrzeć na życie przez pryzmat pozytywnych doświadczeń, jakie mi przynosi i żyć z należytym optymizmem.

I wiecie co? Wasze życzenia przyniosły mi wiele radości i śmiechu, co zawsze jest dobrą rzeczą, zwłaszcza w dniu urodzin. Szczególnie doceniam tych z Was, którzy postanowili mnie zaskoczyć i zorganizowali niespodziankę, choć muszę przyznać, że poczułem się trochę jak w teleturnieju , gdy zaczęliście śpiewać słynne “Sto lat” z różnymi wersjami tekstowymi.

pragnę wyrazić wdzięcznośćDziękuję również za wszystkie żarty na temat mojego wieku.

Mimo wszystko ja wciąż potrafię zaskoczyć Was moimi umiejętnościami, więc nie ma obaw – jeszcze długo mnie u Was nie zabraknie.

Kocham Was i doceniam, że jesteście ze mną w tak ważnych dla mnie momentach.

 

Krótkie podziękowania za życzenia urodzinowe

 

Nie lubisz długich i uroczystych podziękowań za życzenia? Jeżeli jesteś minimalistą i stawiasz na prostą treść, to do gustu powinny przypaść Ci krótkie oraz zwięzłe podziękowania. Oto najpopularniejsze z nich:

 • Dziękuję za piękne życzenia urodzinowe! Czuję się naprawdę wyjątkowo, że mam tak wspaniałych przyjaciół i rodzinę. Kocham Was wszystkich!
 • Dziękuję za wszystkie słodkie słowa i niezapomniane życzenia urodzinowe! Jesteście najlepsi! Już czuję, że ten rok będzie wspaniały.
 • Dziękuję za wspaniałe życzenia urodzinowe! To właśnie dzięki Wam mój dzień był tak szczególny. Doceniam to, że jesteście ze mną w każdej chwili.
 • Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i urodzinowe życzenia! To takie miłe, że pamiętacie o mnie w tym szczególnym dniu. Jesteście najlepsi!
 • Dziękuję za kreatywne i niebanalne życzenia urodzinowe! To dzięki Wam mój dzień był tak wyjątkowy i pełen radości. Jestem bardzo wdzięczny za to, że mam Was w moim życiu.
 • Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe, które przychodziły do mnie z różnych części świata! Czuję się tak związany z Wami, że nie potrzebuję już marzeń o podróżach.
 • Bardzo dziękuję za wszystkie uśmiechy, które przysłaliście wraz z życzeniami urodzinowymi! Czuję, że moje serce jest pełne miłości i szczęścia, dzięki Wam.
 • Dziękuję za wszystkie zabawne i kreatywne życzenia urodzinowe! To takie miłe, że pamiętacie o moim urodzinach i dbacie, aby ten dzień był wyjątkowy oraz niezapomniany.
 • Serdecznie dziękuję za wszystkie przesłane mi wirtualne prezenty i emotikony z okazji moich urodzin! Choć nie można ich dotknąć, to naprawdę doceniam Wasze starania i cieszę się, że jesteście ze mną.
 • Dziękuję za to, że zawsze pamiętacie o moim urodzinach i stajecie u mojego boku. To dzięki Wam czuję się w życiu szczególny i wyjątkowy.

Podziękowania za życzenia urodzinowe – cytaty

otrzymane życzenia

Szukasz niebanalnych cytatów urodzinowych, które można wykorzystać do podziękowań za życzenia. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na samodzielne myślenie i wysilanie się, to warto skorzystać z gotowych rozwiązań. Oto najciekawsze cytaty, które kapitalnie spiszą się jako podziękowania:

 • “Życie jest piękne, ale jeszcze piękniejsze jest dzięki ludziom, którzy w nie wchodzą. Dziękuję za to, że jesteście ze mną i dzielicie ze mną te chwile.”
 • “Urodziny to czas, aby zatrzymać się i spojrzeć na swoje życie. Dziękuję za to, że jesteście częścią mojego życia i dziękuję za Wasze życzenia.”
 • “Nie mogę sobie wyobrazić życia bez Was. Dziękuję za to, że jesteście przy mnie w każdej chwili, a Wasze życzenia urodzinowe sprawiły, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.”
 • “Człowiek potrzebuje ludzi, aby w pełni cieszyć się życiem. Dziękuję za to, że jesteście w moim życiu i dziękuję za wszystkie piękne słowa, które przysłaliście z okazji moich urodzin.”
 • “Dziękuję za to, że wypełniacie moje życie miłością, uśmiechem i szczęściem. Wasze życzenia urodzinowe sprawiły, że mój dzień był jeszcze piękniejszy.”
 • “Najpiękniejsze prezenty, jakie otrzymujemy w życiu, to miłość, przyjaźń i wsparcie. Dziękuję za to, że jesteście ze mną, a także za Wasze życzenia urodzinowe.”
 • “Wszyscy potrzebujemy kogoś, kto nas kocha i kto jest dla nas ważny. Dziękuję, że jesteście dla mnie takimi ludźmi. Dziękuję za Wasze piękne życzenia urodzinowe.”
 • “Urodziny to czas, aby przypomnieć sobie, jak ważni są dla nas nasi bliscy. Dziękuję za to, że jesteście częścią mojego życia i doceniam wszystkie piękne słowa, które przysłaliście z okazji mojego święta.”
 • “Najlepsze rzeczy w życiu są darmowe: miłość, przyjaźń i uśmiech. Dziękuję za to, że dostarczacie mi ich codziennie. Dziękuję za Wasze piękne życzenia urodzinowe.”
 • “Dziękuję, że jesteście w moim życiu i że możemy dzielić ze sobą radości i smutki. Niezwykle doceniam Wasze piękne życzenia urodzinowe, które sprawiły, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.”
 • “Człowiek potrzebuje ludzi, aby czuć się szczęśliwym. Dziękuję za to, że jesteście w moim życiu. Dzięki Wam czuję się naprawdę szczególnie.”
 • “Cieszę się, że jestem otoczony przez tak wielu wspaniałych ludzi. Dziękuję za to, że jesteście ze mną i za Wasze piękne życzenia urodzinowe. Dzięki Wam ten dzień był jeszcze piękniejszy.”

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00