Męskie perfumy, czyli prezentowy evergreen

Męskie perfumy

by admin
0 comment
Męskie perfumy

Męskie perfumy od lat znajdują się na wysokich pozycjach listy najbardziej pożądanych prezentów dla panów. Dotyczy to zarówno upominków z okazji świąt, urodzin, imienin, jak i np. sukcesu zawodowego. Większość mężczyzn chce dobrze pachnieć, dlatego perfumeryjny prezent dla bliskiego faceta niemal na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. W naszym poradniku podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze męskich perfum na upominek.

 

Charakter mężczyzny

Podstawowym kryterium wyboru męskich perfum jest dopasowanie konkretnego zapachu do charakteru mężczyzny, który będzie go nosić. Wybór jest tak duży, że na pewno znajdziesz kompozycję idealnie pasującą do obdarowanego faceta.

Inne zapachy są rekomendowane panom o spokojnym usposobieniu, inne tym, którzy mają przebojową naturę. Dodatkowo warto kierować się wiekem mężczyzny: są zapachy idealnie pasujące do panów w jesieni życia, jak i te stworzone stricte dla młodych facetów, którzy dopiero wchodzą w dorosłość.

Okoliczności, w jakich będzie korzystać z perfum

Wybierając męskie perfumy na prezent warto zastanowić się, w jakich okolicznościach będzie noszony dany zapach. Tutaj dobrym kluczem jest sytuacja zawodowa obdarowanego mężczyzny.

Jeśli chcesz kupić perfumy na prezent facetowi, który zajmuje eksponowane stanowisko, często bierze udział w ważnych spotkaniach biznesowych i imprezach wieczorowych, to warto podarować mu nobliwy, korzenny zapach, kojarzący się z sukcesem, ale też siłą i pewnością siebie.

Z kolei szukając perfum, które pasują do mniej formalnych sytuacji, na przykład mogą być noszone w weekendy, w ciągu dnia, podczas wyjść z rodziną do kina czy na zakupy, warto postawić na owocowe kompozycje – przede wszystkim o cytrusowej bazie, które pachną orzeźwiająco, kojarzą się z aktywnością, a przy tym są wyraziste i pozwalają właścicielowi wyróżnić się tłumie.

Możesz zaskoczyć obdarowanego mężczyznę

Wiele osób przy wyborze męskich perfum na prezent kieruje się preferencjami obdarowanego mężczyzny, np. podarowując mu jego ulubiony, noszony od lat zapach. Jest to oczywiście bezpieczne rozwiązanie, natomiast trudno doszukiwać się w nim elementu zaskoczenia.

Jeśli chcesz, aby obdarowany mężczyzna nie przeszedł obojętnie nad kolejnym takim samym flakonem perfum, to tym razem podaruj mu coś nieoczywistego, na przykład kompozycję zapachową o bazie, jakiej nigdy wcześniej nie używał.

Nie bój się też, że podarowane perfumy skończą gdzieś na dnie szuflady. Nawet jeśli nie będą pasować do sytuacji zawodowych, to obdarowany nimi mężczyzna może zacząć nosić je w mniej formalnych okolicznościach.

Uważaj na podróbki!

Branża perfumeryjna cieszy się szczególną „popularnością” wśród fałszerzy, a same perfumy to jedne z najczęściej podrabianych produktów na świecie. Minęły już czasy, gdy falsyfikaty były sprzedawane z bagażników samochodów, na bazarach czy parkingach. Dziś podstawowym kanałem ich dystrybucji jest Internet, a dokładnie media społecznościowe.

Warto zachować dużą ostrożność podczas wyboru i zakupu męskich perfum, nie dając się skusić podejrzanie niską ceną. Szukając perfum na prezent lepiej zaufać sprawdzonemu i dobrze ocenianemu sprzedawcy, który daje gwarancję dostarczenia oryginalnych produktów w fabrycznych opakowaniach.

Wiemy, gdzie znajdziesz duży wybór męskich perfum w dobrych cenach!

W poszukiwaniu perfum na prezent dla kogoś bliskiego zawsze warto zajrzeć do Internetu. Powód? Większy wybór i lepsze ceny w porównaniu z drogeriami czy nawet stacjonarnymi perfumeriami. W sieci o wiele łatwiej jest trafić na atrakcyjną promocję, można również wygodnie porównać kilka zapachów m.in. pod kątem opinii ich użytkowników.

Sprawdzonym miejscem, w którym kupisz męskie perfumy na prezent dla męża, chłopaka, taty, teścia itd. jest Super Drogeria. To drogeria internetowa oferująca mnóstwo markowych, oryginalnych zapachów, w tym Yves Saint Laurent, Emporio Armani, Givenchy, Dolce&Gabbana, Hugo Boss czy Paco Rabanne.

Męskie perfumy na prezent znajdź na https://www.super-drogeria.pl/pl/menu/perfumy-meskie-218.html.

 

You may also like