Euro Truck Simulator 2 ulubiona gra mężczyzn

Euro Truck Simulator

by admin
0 comment
Euro Truck Simulator 2

Najpierw rozwiń swoje umiejętności „dalekobieżne” – początkowo będziesz dostawał pracę w odległości do 350 km. Odblokowanie dłuższych tras będzie wymagało od ciebie przeniesienia swoich umiejętności „dalekodystansowych” na wyższy poziom. Dłuższa trasa oznaczałaby więcej pieniędzy na wdrożenie.

Nie lekceważ potrzeby odpoczynku – kierowcy potrzebują regularnego snu. Ikonę łóżka można zobaczyć w PDA, stopniowo zmienia kolor na niebieski, a gdy jest całkowicie pełny, zmienia kolor na czerwony. W takim przypadku należy udać się na najbliższy parking na odpoczynek. W przeciwnym razie zostaniesz ukarany grzywną.

three pointed star inNie przekraczaj dozwolonej prędkości – każda droga ma swoje własne ograniczenie prędkości. Zależą od rodzaju i kraju, w którym się znajduje. Znaki drogowe i palmtopy informują o ograniczeniach. Jeśli ją przekroczysz, możesz zostać ukarany grzywną.

Regularnie naprawiaj pojazd – przy uszkodzeniu silnika większym niż 10% problem zacznie się od pojazdu.

Ciężarówki będą wysyłane losowo. Jeśli zdarzy się to na górze, ponowne przemieszczenie się może być bardzo problematyczne. Dlatego prosimy o naprawę wszelkich uszkodzeń w najbliższym punkcie serwisowym.

Co w tym wszystkim widzą fani, czyli: jazda…

used with kind permissionNowy Euro Truck Simulator oznaczony cyfrą „dwa” jest kontynuacją poprzednich gier z serii. Gra była rozwijana przez dwa i pół roku od rozpoczęcia produkcji do premiery tytułu 19 października 2012 roku.

Mylą się jednak ci, którzy uważają, że deweloperzy wstrzymali tytuł i skupiają się na tworzeniu nowych gier zaraz po dacie premiery.

Euro Truck Simulator 2 wciąż się rozwija w postaci płatnych dodatków i darmowych poprawek/ulepszeń. Już wkrótce, w pierwszym kwartale 2014 roku, mija czwarta rocznica startu ETS2.

Choć wielu uważało, że pierwszy europejski symulator nikogo nie zaskoczył (ale wręcz przeciwnie – uznano go za niedojrzałą i nieudaną grę), to kontynuacja gry stała się przełomem na rynku dużych pojazdów dzięki wielopoziomowemu symulatorowi.

Nasz blog dzieli się z Wami aktualnościami o najnowszych produkcjach, poruszając się po różnych etapach powstawania gry. Jako przyjaciele twórców gier mamy możliwość dokładniejszego przyglądania się temu procesowi, często za kulisami.

other related trademarksZ drugiej strony – być może przy okazji straciliśmy obiektywizm – nie zawsze uwzględniamy opinie graczy. Dokładnie zrozum proces tworzenia gry, z jednej strony, aby zrozumieć oczekiwania graczy, az drugiej strony, aby zrozumieć perspektywy i obiektywne trudności twórców gier.

Przykład można znaleźć tutaj np. w dyskusji o grach wieloosobowych. Zawsze staramy się osądzać i jak najbardziej pozostawać pośrodku.

Odwzorowane tereny, pory dnia, pogoda i budynki…

Każdy ma pewne odchylenia. Każdy ma swoje hobby. W pewnym momencie wszyscy są stronniczy. ja i ja. Moja codzienna praca polega głównie na prowadzeniu samochodów po naszych drogach.

Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, odnajdywanie siebie, nieprzewidywalne zachowanie innych kierowców – mam to na co dzień. Jak więc znaleźć wyjście z pracy? Zrelaksować się? Przedstawiamy Euro Truck Simulator 2. Gracze wcielają się w kierowcę ciężarówki w Starym Świecie i muszą transportować produkty z punktu A do punktu B.

Aby nie być łatwym, musi przestrzegać ruchu drogowego, przepisów obowiązujących w danym kraju, ograniczeń prędkości, sygnalizacji świetlnej, znaków… słowem wszystkiego, co każdy kierowca spotyka na drodze.

Przykłady zachowania kierowców i nawigacja

Euro Truck Simulator 2 to bardzo wciągająca gra, ponadto na całym świecie powstają mody do gier, dodające dla nas wiele ciekawych rzeczy, od ciężarówek, przyczep po drobne dodatki w postaci świateł. Często też pojawiają się mapy publikowane przez graczy, które dostarczają nam nowe miasta i regiony dla danego kraju.

Gra ETS 2 to produkt, który przyciągnął ogromną liczbę fanów na całym świecie, wielu z nich dotarcie do celu zajmuje wiele godzin.

Gra posiada bogaty tryb kariery, zaczynamy jako jednoosobowy właściciel firmy, najpierw podróżujemy gotowymi transportami innych firm, aby zarobić na własną ciężarówkę, po zebraniu pieniędzy kupujemy pierwszą ciężarówkę, która jedzie do naszej firmy garaż dla ciężarówek .

Zaczęliśmy modyfikować ciężarówki, kupować nowe warsztaty, nowe ciężarówki i zatrudniać ludzi, którzy jeżdżą dla naszej firmy i zarabiają dla nas pieniądze.

Doskonała współpraca z tańszymi kierownicami i komputerami

and designs areOK, statystyki to statystyki, ale jak oceniają je gracze? Bardzo dobry! Powołując się na statystyki Metacritic, Euro Truck Simulator 2 jest oceniane przez graczy na 8,7 na 10 punktów.

Warto wspomnieć, że jest to dotychczas najwyżej oceniany emulator. Nawet tak niszowy i szanowany Microsoft Flight Simulator jest oceniany znacznie poniżej Euro Truck Simulator 2.

Oczywiście każdy symulator, w tym ETS, zazwyczaj wywołuje skrajne emocje. W tym przypadku w większości bardzo pozytywne. Weźmy nawet tę parę. Euro Truck Simulator 2 – Ponad 206 000 recenzji, w tym ponad 200 000 pozytywnych recenzji. Wskazuje to na kilka rzeczy.

Oczywiście są też najniższe dźwięki. Gracze szukający emocji, fabuły i ekscytującej akcji prawdopodobnie nie będą najlepsi w świecie niekończącej się jazdy. Jednak szybka kalkulacja każe nam podejrzewać, że zdecydowana większość Euro Truck Simulator 2 to lubi.

Czy to oznacza, że wbrew powszechnemu przekonaniu emulatory nie znajdują się na marginesie świata gier, a nawet jednej z najbardziej obiecujących gałęzi branży? Tylko pytam, nic nie sugeruję.

Gra to nie wszystko, czyli dodatki tworzone przez fanów

Rozszerzenie Skandynawia rozszerza obszar gry z podstawowej wersji Euro Truck Simulator 2 oraz ekspansji Polska o trzy kraje skandynawskie. Jako wirtualni kierowcy ciężarówek możemy odwiedzić 19 miast w Danii, Norwegii i Szwecji, m.in. Kopenhagę, Oslo, Bergen, Kristiansand, Malmö i Karlskronę.

Połączone są gęstą siecią dróg i zajmują najwięcej czasu. Najważniejsze budynki i lokacje zostały wiernie odwzorowane na podstawie zdjęć rzeczywistych lokalizacji – m.in. siedziby producentów ciężarówek, takich jak Scania w Södertälje na południe od Sztokholmu czy Volvo pod Göteborgiem.

Ponieważ handel skandynawski opiera się w dużej mierze na frachcie morskim, gracze niejednokrotnie jeżdżą do portu po towary. Pojawiają się również nowe typy dróg i skrzyżowań oraz nowe typy przyczep i ładunków do transportu.

Euro Truck Simulator 2 Wymagania sprzętowe

Gry komputerowe typu emulator są bardzo popularne. W przypadku ETS 2 rozgrywką spodobają się zarówno dorośli (m.in. ze względu na realistyczny model jazdy, rozwijanie umiejętności wirtualnego kierowcy czy elementy wymagające logicznego i ekonomicznego myślenia), jak i młodzi gracze.

W końcu wiele dzieci uwielbia jeździć ciężarówkami – marzenie, które spełnia się w grze Euro Truck Simulator 2. Nie ma wymogu wiekowego, ponieważ klasyfikacja PEGI zakłada, że gra jest odpowiednia dla użytkowników powyżej 3 roku życia. Jednak ważniejsze jest pytanie, jakie są wymagania sprzętowe dla Euro Truck Simulator 2?

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z podanymi parametrami. Procesor: dwurdzeniowy 2,4 GHz lub odpowiednik. Pamięć: 4 GB. Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza. 3 GB dostępnego miejsca na dysku twardym. Oprogramowanie systemowe Windows 7.

Euro Truck Simulator 2 podsumowanie

Do pracy potrzebujesz porządnej ciężarówki, więc do wyboru jest kilkanaście, z których każda odpowiada prawdziwemu ciągnikowi siodłowemu. Są najbardziej popularne – Scania, MAN, Mercedes, DAF, Renault i Volvo.

Gra zmienia się co roku, więc trzeba wiedzieć, że na początku – w podstawowej wersji gry – nie wszystkie licencje są dostępne. Dlatego Mercedes, choć wygląda jak Mercedes, nie ma logo i nazywa się Majestic. Kierowcy lubią doprowadzać swoje miejsce pracy do stanu, w którym mogą pracować bez zarzutu.

Zrozumiałe jest więc, że każdy z naszych samochodów mógł zostać poddany liftingowi. Możesz zmienić wnętrze kabiny, wymienić silnik na mocniejszy i oczywiście pomalować go według własnych upodobań – dodatkowe wzory malowań można dokupić jako DLC. Oczywiście to nie wszystko, bo możemy nawet modyfikować następujące detale: felgi, nakładki na pedały, dodatkowe światła sygnalizacyjne, światła, lusterka i wydech. Można również dodać tabliczki znamionowe.

You may also like