Dlaczego warto serwisować auto w ASO?

ASO

by admin
0 comment
ASO

Coraz więcej świadomych kierowców staje przed pytaniem „dlaczego warto serwisować auto w ASO?”. Jak się okazuje – dziś serwisowanie w ASO wielu z nas traktuje jako standard, doceniając komfort jaki daje ten sposób naprawy. ASO to Autoryzowane Stacje Obsługi, które stanowią ważną część autoryzowanych salonów danej marki samochodowej.

ASO – dzięki kontaktowi z fabryką pojazdów – daje kierowcom pewność, że ich pojazd jest serwisowany zgodnie z wewnętrznymi procedurami, pod ścisłym nadzorem producenta. Co warto wiedzieć o serwisowaniu auta w ASO i dlaczego powinniśmy rozważyć ten sposób naprawy pojazdu?

Masz nowe auto?

Decydując się na zakup nowego samochodu – bez wątpienia warto wybrać serwisowanie w ASO. Autoryzowane Stacje Obsługi to nie tylko możliwość skorzystania z profesjonalnych stanowisk do obsługi samochodów elektrycznych i hybrydowych (o które niestety wciąż trudno w wielu nieautoryzowanych warsztatach samochodowych), ale również z części zamiennych wysokiej jakości.

Pracownicy ASO są nieustannie szkoleni – dzięki czemu oddający samochód kierowca może mieć pewność, że jego pojazd trafił w możliwie najlepsze ręce. Co więcej, ASO to również określona dokumentacja w książce serwisowej auta – która stanowi ogromny atut podczas sprzedaży pojazdu.

Wybór ASO jest po prostu bezpieczniejszy

Dlaczego wybór ASO jest po prostu bezpieczniejszy? Z wielu względów. Przede wszystkim dlatego, że kierowca nie musi martwić się o nic co związane z naprawą samochodu – oddając auto do Autoryzowanej Stacji… może spać spokojnie!

Profesjonalne, nowoczesne narzędzia, przemyślane systemy, pełna dokumentacja związana z serwisowaniem oraz kompetencje i umiejętności doświadczonych fachowców sprawiają, że serwisowanie samochodu w ASO nie wiąże się z żadnym stresem dla kierowcy.

Co więcej, kontakt z fabryką pojazdów w jakim pozostaje ASO sprawia, że naprawa auta odbywa się zgodnie z określonymi standardami i konkretnymi wytycznymi – co oznacza, że jest najlepszym rozwiązaniem dla naszego samochodu.

Gwarancja na części ma znaczenie

Oryginalne części zamienne do auta bądź – w przypadku wystąpienia skrajnej sytuacji – wysokiej jakości zamienniki to ważny element naprawy pojazdu w ASO. Coraz więcej kierowców zwraca szczególną uwagę na gwarancję – na szczęście, korzystając z naprawy poprzez Autoryzowane Stacje Obsługi, możemy liczyć nawet na dwa lata zabezpieczenia!

ASO nie może pozwolić sobie na półśrodki – być może dlatego coraz więcej kierowców decyduje się na serwisowanie pojazdu właśnie tam. Gwarancja na części sprawia, że użytkownicy aut mogą czuć się, po prostu, bezpiecznie i komfortowo – mając świadomość, że oddali samochód pod opiekę ciągle poszerzających swoje kompetencje profesjonalistów.

Auta serwisowane w ASO tracą mniej

Jeśli serwisujesz pojazd w ASO lub rozważasz taką możliwość – prawdopodobnie masz świadomość, że podczas sprzedaży samochodu nowy nabywca spojrzy na to przychylnym okiem. Wszyscy lubimy komfort i niezawodność – a naprawiając samochodów w Autoryzowanych Stacjach Obsługi właśnie na to możemy liczyć!

Niestety, w wielu nieautoryzowanych warsztatach samochodowych serwisowanie pojazdu odbywa się w sposób szybki i niedokładny – co niejednokrotnie skutkuje koniecznością oddania auta do naprawy ponownie. Jak się okazuje – ASO jest więc nie tylko sprawdzonym rozwiązaniem na czas użytkowania samochodu, ale również dobrym pomysłem na inwestycję na przyszłość!

Starsze auto? Otrzymasz rabat

Zastanawiasz się nad serwisowaniem samochodu w ASO, jednak Twoje auto ma już swoje lata? Nic straconego! Serwisując starsze auto w ASO otrzymasz atrakcyjny rabat, który pozwoli na profesjonalną naprawę zgodnie z określonymi przez producenta wytycznymi – bez konieczności nadwyrężania budżetu domowego!

Oryginalne części oraz dedykowane zamienniki

Dlaczego to właśnie ASO zapewnia tak wysoki komfort kierowcom? Ponieważ tylko podczas serwisowania auta w Autoryzowanych Stacjach Obsługi mogą mieć pewność, że do samochodu trafiają wyłącznie oryginalne części oraz dedykowane zamienniki najwyższej jakości.

Naprawa pojazdu odbywa się więc nie tylko w oparciu o nowoczesne systemy czy narzędzia, ale przede wszystkim te elementy, które pozwolą mu na dalszą funkcjonalność na co dzień.

Serwis pojazdu a ubezpieczenie

Serwisowanie pojazdu w ASO to propozycja wielu ubezpieczalni – ponieważ to właśnie w ASO otrzymasz oryginalne części zamienne oraz dedykowane zamienniki. Towarzystwo ubezpieczeniowe nie przelewa Ci pieniędzy na konto – rozlicza się bezpośrednio z Autoryzowaną Stacją Obsługi, a Ty możesz cieszyć się naprawionym, poprawnie działającym pojazdem.

ASO to wybór dla tych z nas, którzy cenią sobie nowoczesność, pełen komfort i bezpieczeństwo – oraz chcą zadbać o pojazd w oparciu o najlepsze części, systemy i standardy.

A Ty, korzystasz już z serwisowania w ASO?

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00