Mężczyzna spod znaku Panny charakterystyka

Mężczyzna

by admin
0 comment
Mężczyzna spod znaku Panny charakterystyka

Charakterystyka mężczyzn spod znaku Panny

Panna to szósty znak Zodiaku, to znak Ziemi z Merkurym w roli opiekuńczej planety.

Pan Panna jest porządnisiem. Częściej zapracowanym niż przejętym miłosnymi igraszkami. Bardzo często Panna najpierw musi mieć porządek w pracy, dopiero potem może oddać się przyjemnościom cielesnym.

Pan Panna w sypialni

osoby spod znaku panny Bardzo lubi, aby miejsce uciech było estetyczne i pięknie przyozdobione. Jest estetą dbającym o każdy detal. Wszystko musi być perfekcyjne, pościel czysta, wywietrzona i pachnąca.

Nie można tu mówić o spontanicznych reakcjach. Zanim wskoczy do łóżka, weźmie gruntowny prysznic albo długą kąpiel.

Chętnie podzieli się przestrzenią w wannie ze swoją partnerką. Jest pieszczochem i uwielbia masaże brzucha i podbrzusza.

Kiedy już odpowiednio wypucuje się w kąpieli, może kontynuować pieszczoty w swojej nieskazitelnej sypialni. Preferuje długą grę wstępną, ciesząc oczy, powoli rozbierając swoją partnerkę.

mężczyzna spod znaku pannyPanna jest kochankiem delikatnym, ale brakuje mu spontaniczności. Nie jest typem bijącym rekordy w łóżku.

Możliwe, że zapoznał się z treścią Kamasutry, ale woli seks tradycyjny. Nie ma ochoty na wygibasy. Lubi też zgaszone światło ewentualnie nieśmiały płomyk świecy.

Braki w polocie zastąpi rano, kiedy wstanie pierwszy i zrobi swojej partnerce kawę i śniadanie do łóżka.

Jak poderwać Pana Pannę?

Panna mężczyzna bywa często nieśmiały. Na początku znajomości raczej nie wykazuje inicjatywy, przekazując ją kobiecie.

Kobieta,  zainteresowana Panem Panną nie może  być namolna. Powinna być stonowana i nie wykładać od razu wszystkich kart na stół. O względy Pana Panny należy zabiegać bardzo subtelnie, znaleźć wspólną płaszczyznę do rozmów.

mężczyzna pannaNajlepiej na temat, który jest mu bardzo bliski. Panna nie obnosi się ze swoimi uczuciami, nawet jeśli jego serce bije szybciej na widok wybranki.

Jego serce zdobędzie spokój, kultura osobista, inteligencja oraz pełna akceptacja dla jego pasji. Jeśli go zdobędziesz, zdolny jest do długiej miłości.

Pan Panna na co dzień

Z Panem Panną należy postępować bardzo delikatnie. Można łatwo urazić jego miłość własną. Można zrazić go do siebie krytykanctwem, a już to dotyczące sfery seksualnej jest niewybaczalne.

Nie wybaczy i zamknie swoje serce na zawsze. Sam jest krytykiem wyśmienitym i nie ma lepszych od niego.

kobieta spod znaku pannyBywa dokuczliwy. Jeśli wejdzie w fazę focha, można go nieco rozbroić ciętym dowcipem lub przemyślnym komplementem, który odwróci jego uwagę od problematycznej sprawy i skieruje myśli na jego wspaniałość.

Jeżeli partnerka chce odwieść go od jakiegoś zamiaru, to ględzenie na ten temat nie jest dobrym pomysłem.

Argumentacja musi być dobrana w sposób wysoce przemyślny z lekkim odwołaniem się do jego rozsądku.

Panna sprawia wrażenie uległego, ale tylko wtedy kiedy jemu to pasuje. Jeśli ufiksuje się na coś, uparty będzie jak stado osłów i dwa muły na dokładkę.

mężczyźni spodBywa ufny, ale jeśli nabierze podejrzeń, będzie drążył, śledził z uporem maniaka, przegrzebie telefon, pocztę, torebkę, zbierze wywiad i nie spocznie, dopóki nie dojdzie prawdy.

Kochający Panna jest wierny i lojalny. Mimo miłości ślepy nie jest i nieustannie ocenia swoją towarzyszkę. Nie lubi zbyt częstych deklaracji gotowości seksualnej swojej kobiety.

Jako mąż jest bardzo zaangażowany w bieżące domowe sprawy.

Przybiera różne role: może być księgowym, kucharzem czy sprzątaczką. Jest bardzo opiekuńczy w sytuacjach choroby, nie ma lepszej pielęgniarki. Nie cierpi bałaganu i niezorganizowania. Chaos w domu może doprowadzić do stanów depresyjnych.

zodiakalna pannaPółka z jego ubraniami zawsze jest uporządkowana, nierzadko ubrania posortowane są kolorystycznie.

Często planuje, w co się ubierze dnia następnego. Lubi też mieć gotowy plan działania na nadchodzące dni. Panna jest też szczodry dla swojej rodziny i tylko dla swojej rodziny.

Pan Panna często lubi gotować i eksperymentować w kuchni. Serwowane przez niego dania zawsze mają oryginalny smak i podane są bardzo estetycznie. W kuchni lubi się przechwalać i wywyższać swoje umiejętności kulinarne nad umiejętności partnerki.

Bywa zrzędą wiecznie upominającym innych domowników, co jest na dłuższą metę denerwujące.

zodiakalne pannyJest mistrzem księgowości domowej. Z maniacką dokładnością przelicza rozchody i dochody. Przy nim można doczekać się dostatniego życia.

Pannie nie zależy na tym, aby grać pierwsze skrzypce w domu.

Bez względu na rodzaj praktykowanej profesji Panna jest zawsze skrupulatnym i lojalnym pracownikiem.

Będąc wierną i kochającą partnerką, można liczyć na długie, szczęśliwe lata przy jego boku.

W literaturze Pan Panna jest porównywalny do osoby Mary Poppins w bamboszach.

Sławne Panny:

  • Lew Tołstoj
  • Juliusz Słowacki
  • Feliks Dzierżyński
  • Michael Jackson
  • Richard Gere

Relacje partnerskie Panny z innymi znakami Zodiaku

Pan Panna i Pani Baran

Pan Panna bardzo ochoczo odda stery rządów władczej Pani Baran. I to raczej jeden plus. On jest wierny, ale Pani Baran lubi żyć z rozmachem i wyciskać każdą chwilę życia do ostatniej kropli. Zrzędzący u boku Panna psuje jej dzień i bardzo irytuje. Małe szanse na długi związek

Pan Panna i Pani Byk

facet pannaTe znaki zodiaku bardzo dobrze się rozumieją. Pani Byk cenić sobie wielce będzie pracowitość Panny i dbanie o ognisko domowe.

Nie będzie zazdrosna ani podejrzliwa, bo wie, na co stać Pannę w łóżku. Kłótnie mogą być spowodowane wymądrzaniem się Panny i uporu Byka. Duża szansa na długotrwały związek

Pan Panna i Pani Bliźnięta

Bliźniaki jak sama nazwa sugeruje, mają dwa oblicza, Panie te mogą być labilne emocjonalnie i zmienne. Pan Panna ceni sobie stałość i porządek w życiu. On zgłębia wszystko do końca, jej wystarczy powierzchowna wiedza. Nie do końca są w stanie siebie zrozumieć.

Ona widzi w nim marudnego typa, on nie doceni jej błyskotliwości. Bliźnięta lubi zmiany, on lubi stabilność i spokój. Nie ma tu szansy na udany związek

 Pan Panna i Pani Rak

Bardzo pomyślne widoki. Ani jedno, ani drugie nie ma wygórowanych potrzeb seksualnych. Oboje cenią sobie ognisko domowe i jest to dla obojga wartość największa. Jego zaangażowanie w sprawy domowe grzeje serce Pani Rak.

romantyczny mężczyznaJedyną rzeczą, jakiej Rakowa lubić nie będzie to tetrycza zrzędliwość Panny.

Panie spod znaku Raka są bardzo wrażliwe i zrzędliwość będzie je ranić. Jest ogromna szansa na pomyślny związek.

Pan Panna i Pani Lew

Bardzo odmienne osobowości. Lwica nie lubi być niczym ograniczana, nie toleruje krytyki swojej osoby, chce żyć pełnią życia.

Lwica jest zbyt energiczna i zbyt ognista, aby być towarzyszką Panny. Nie ma tu wspólnej płaszczyzny porozumienia. Stabilność Panny nie zrobi na Lwicy żadnego wrażenia.

Pan Panna i Pani Panna

Wieje grobową nudą. Jeśli się razem w tej nudzie zasklepią to przez zapomnienie, mogą przetrwać razem przez długie lata. Rozrywką mogą być kłótnie, bo przecież każde z nich wie lepiej i jedno drugiemu nie ustąpi.

Pan Panna i Pani Waga

Labilne nastroje Wagi nie są atrakcyjne dla Panny. Pana Pannę razi beztroska życiowa Wagi. Ona może spędzić cały dzień zajęta nic nierobieniem, oczekując na dowody miłości, on będzie chciał bezpiecznego poukładanego domu. Małe szanse na powodzenie.

Pan Panna i Pani Skorpion

I jedno i drugie okazuje się wytrawnym krytykiem. Pani Skorpion lubi władzę i ma wybujały temperament seksualny,

To nie jest po drodze Panu Pannie, ale jeśli prawdziwie kocha i nie może przestać, jest szansa, że ten związek przetrwa

Pan Panna i Pani Strzelec

Szalona i energiczna Pani Strzelec w towarzystwie spokojnej Panny. Nie jest to widok dobranej pary. Małe tu szanse na spokój i stabilizację z rutyną dnia codziennego. Te znaki stoją na przeciwnych biegunach i nie trwają długo.

Pan Panna i Pani Koziorożec

Bardzo podobne widzenie świata. Są dla siebie odpowiednimi kandydatami na długie lata życia. Podchodzą podobnie do wielu spraw. Są realistami. Związek toporny bez fajerwerków, ale stały i pełen wzajemnego zrozumienia.

Pan Panna i Pani Wodnik

Wzajemne zrozumienie na poziomie zerowym. Wspólne życie to strata czasu. Miłość jednak czasem pokrętna bywa i może przekornie się czasem coś tam udać.

Pan Panna i Pani Ryba

Panna chłodny i rzeczowy, Rybka w romantycznych oparach nie dozna wzajemności odczuć i potrzeb. Ryba może poczuć się niezrozumiana w swych romantycznych potrzebach, co może kazać jej odpłynąć w sobie tylko znanym kierunku bez Panny u boku. Ich związek może być najeżony wzajemnym niezrozumieniem i kłótniami.

 

 Uwaga: Poniższy tekst nie jest wskazówką. Istnieją wyjątki i zawsze należy słuchać głosu serca.

 

You may also like