Kobiety wolą brunetów czy blondynów?

Kobiety

by admin
0 comment
Kobiety wolą brunetów czy blondynów?

określonych wzorców urodyPodobno przyjęło się, iż mężczyźni najczęściej wybierają blondynki. Statystyki pokazują nam jednoznacznie, iż jasnowłosi panowie cieszą się mniejszą popularnością.

Cera, jaką ma taka osoba sprawia, iż kojarzy się ona z lekkoduchowością, przez co kobiety nie będą postrzegali ją jako materiał na życiowego partnera.

Takie badanie sprawdzające jakim zainteresowaniem cieszy się płeć męska w zależności od koloru włosów przeprowadził jeden z zagranicznych portali. Finalnie uzyskano wynik pokazujący, iż mimo różnego gustu powodzenie nie rozkłada, nie rozkładało się i nie będzie rozkładać się równomiernie.

kobiety szukają panów silnychWarto dodać, że tutaj na straconej pozycji są właśnie blondyni. Porównując liczbę spotkać w formie randek to rudowłosi panowie nie mają tak zwanego powalającego wyniku, lecz mimo tego jest on wyższy od osób z jasnymi, blond włosami.

Dlaczego tak jest? Odpowiadamy!!

Czego w mężczyznach szukają kobiety?

Okazuje się, że kobiety stanu wolnego mają zupełnie odmienny gust niż panowie, kawalerzy. Prawdopodobnie mężczyzna wybierze blondynkę, gdyż kobieta często kojarzona jest z osobą łagodną, subtelną, a takie włosy tylko podkreślają owe cechy.prawdopodobnie mężczyźni wybierają blondynki

Natomiast płeć przeciwna chce się czuć pewnie, bezpiecznie i to właśnie takie aspekty musi mieć mężczyzna, a ciemna karnacja tylko sprawia, iż walory te stają się wyróżnikiem.

Najczęściej dojrzałe Polki nie są aż tak wybredne, jak by nam się mogło wydawać więc każdy amator znajdzie tak zwaną swoją poczwarę.

Farbowanie włosów, a popularność wśród kobiet

W sytuacji, z jaką możemy spotkać się w Polsce może warto pomyśleć o zafarbowaniu włosów? Niekoniecznie, ponieważ mimo iż blondyn z pofarbowaniem włosów na czarno nie będzie miał problemu to na odwrót osoba z ciemną karnacją musi wcześniej rozjaśnić włosy w celu pofarbowania ich na jasny odcień.

typów urody znajdzieJednak w tym artykule skupiamy się na kolorze czarnym. Kolor uzyskany dzięki farbie nie będzie taki sam jak ten, z którym mamy styczność od urodzenia.

Dodatkowo brunetem musielibyśmy być do końca swojego życia, a jak wiadomo nie od dzisiaj częste farbowanie włosów wpływa negatywnie na ich rozwój.

Zaczynają one wypadać, z czasem powstaje nawet i tak zwane siano, a jak wiadomo nie od dzisiaj jedyny skuteczny sposób na odzyskanie włosów to przeszczep, który do najtańszych nie należy.

Włosy to nie wszystko

5 stylowych wskazówek dla brunetów

panowie zdecydowanie preferują kobietyCzęsto zdarza się tak, że po nałożeniu na siebie odpowiedniej stylizacji dochodzimy do wniosku, iż nie koniecznie pasuje ona do nas pod kątem kolorystycznym.

Przykładając ubrania do twarzy jesteśmy w stanie wyłapać barwy te, które pasują do naszej cery.

Faceci z ciemnymi włosami i mocnym kolorem oczu powinni celować w pastelowy styl. Natomiast mając jasną urodę powinniśmy wybrać mocny, ciemny typ ubrań.

Kluczem do sukcesu jest głównie fakt, że nie możemy w takiej sytuacji przeholować. Decydując się na mocny akcent z użyciem jasnego koloru np. kobaltowego warto pamiętać by każdy element garderoby był zrównoważony stonowanym odcieniem.

Dojrzała kobieta, a wybór partnera

celtyckim typie urodyWedług naukowców rozbudowane pod kątem hormonów kobiety przyciągają mężczyzn. Udowodniono to na przykładzie imprezy, gdzie pod uwagę również był brany ubiór.

Wniosek był taki, że kobiety podczas miesiączkowania odkrywają więcej ciała. Nic w tym dziwnego, gdyż skóra kobiety wówczas staje się jaśniejsza i bardziej atrakcyjna. A to panów przyciąga najbardziej.

Udowodniono także iż mniej atrakcyjna płeć męska gania za bardziej atrakcyjnymi kobietami sprawdzając miejsca, gdzie takie osoby uwodzone są przez panie uprawiające striptiz. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku, kiedy kobieta decyduje się na wybór partnera łóżkowego.

istnieje ogólne pojęcie ideałuJak już zostało wspomniane w Polsce mamy do czynienia z tak zwaną różnorodnością, gdzie niezależnie od koloru włosów znajdziesz drugą połówkę.

Mimo tego kolor włosów nie tylko ma znaczenie. Mężczyźni z wyrobionymi, widocznymi mięśniami mający ciemną karnację to marzenie nie jednej pani szukającej partnera do stosunku.

Teoria więc, która brzmi, iż bruneci stają się potencjalnymi kandydatami na mężów nie sprawdza się więc w 100%, gdyż po owym stosunku najczęściej kobieta decyduje się ostatecznie na osobę o jasnej karnacji z blond włosami dochodząc do wniosku, iż cel został osiągnięty i jest ona w pełni spełniona.

Czy dziewczyny lubią blondynów?

atrakcyjny uznaje typ środkowoeuropejskiPrzechodzimy do sedna, podsumowania. Mianowicie w społeczeństwie panuje również stereotyp mówiący o tym, iż blondyn czy blondynka to odznaka głupoty.

Trzeba przyznać, że przeprowadzane badania wykazały, iż znajdują się osoby z jasną karnacją, które odznaczają się tak zwanym częstym wodogłowiem.

Mimo tego nie ma jednoznacznych wyników potwierdzających, iż aspekt ten powiązany jest z faktem, który dotyczy wyboru partnera przez kobiety.

subtelnej urodzieWpływ na to ma czynnik, który świadczy, że istnieje także procent mężczyzn o innej kolorystyce włosów, którzy odznaczają się głupotą.

Powodem tego może być np. panująca tak zwana sytuacja patologiczna w rodzinie lub samo zaniedbanie równoznaczne z brakiem rozwoju. Jednak, czy dziewczyny lubią blondynów.

Odpowiedź jest prosty kolor włosów nie ma znaczenia. Po pierwsze nie należy klasyfikować ludzi pod kątem barwy włosów czy karnacji.

najpiękniejsze kobietyKażda kobieta jednak ma w swojej głowie potencjalne cechy wyglądu czy charakteru jakimi powinien odznaczać się jej partner.

Mimo wszystko osoba, z którą będzie spędzać resztę swojego życia określona kobieta może się różnić od tego, o którym myśli.

Jeśli to właśnie Ty czytelniku chcesz zwiększyć swoją szansę na to, aby dana kobieta wybrała właśnie ciebie to powinieneś stać się bardziej atrakcyjny. Jednak co kryje się pod pojęciem atrakcyjność?

Są to na przykład takie czynniki jak: stabilność finansowa, czyli praca, za pomocą której będziesz samowystarczalny, a także zapewnisz byt swojej rodzinie, hobby może to być gra na gitarze, w piłkę nożną, kosza, boks oraz główny powód, który odstrasza innych. Żadna kobieta nie zwróci na Ciebie uwagę jak nie zadbasz o higienę psychiczną, fizyczną (ćwiczenia, spacery), a także po prostu nie będziesz się myć.

 

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00